Ознаки вагітності на ранніх термінах PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Раптом ні з сього ні з того вам захотілося вишневого варення, солоного огірочка і фейхоа. Про останній ви раніше тільки чули, а от сьогодні прям відчуваєте його соковиту і желеподібну м’якоть. Скажіть про своє бажання будь-якому – відповідь буде однозначна: ви вагітна!

Але чи так все просто?

Є два варіанти відповіді. Перший: якщо ви дійсно останнім часом «працюєте» над цим питанням – то, швидше за все, таке раптове «смакове збочення» таки ознака вагітності. Якщо ж ви про дитинчаті поки навіть і не думаєте – варто всілякими способами визначити, вагітні ви чи ні. І в першому і в іншому варіанті вкрай важливо дізнатися істину як можна швидше.

До надійним способам визначення вагітності в першу чергу відноситься відсутність місячних. Кожна жінка має власний календар «червоних» днів. По ньому і визначаєте, є затримка чи ні. Але ви повинні враховувати, що порушення менструального циклу відбувається і з інших причин. Наприклад, запальні процеси в піхві.

У перший же день затримки рекомендуємо купити тест на вагітність. Але ви, напевно, і самі це зробите першим же ділом. На сьогоднішній день в асортименті аптек тестів безліч. Практично всі вони діють за одним принципом: платівка тесту просякнута хімічним реактивом, який вступає у взаємодію зі специфічним гормоном. Цей гормон – хоріонічний гонадотропін – виробляється в організмі жінки вже з перших днів вагітності. Виділяється він і продукти його розпаду з сечею.

Отже, якщо тест позитивний, а вам все ще не віриться, що вагітність таки наступила – продовжуйте дослідження.

Вимірювання базальної температури тіла – теж один із способів визначити вагітність на ранніх термінах. Вимірюється ця температура дуже просто. Вранці на другий день затримки звичайний медичний градусник вводимо в пряму кишку на 2 см. Вимірюємо 5 хвилин.

Якщо температура вище 37 градусів кілька днів поспіль – ви вагітні. Але й це ще не на 100%.

Більш складним, але зате максимально достовірним є результат аналізу крові на хоріонічний гонадотропін (ХГЧ) – гормон вагітності. Нормальний рівень ХГЛ у сироватці крові становить від 0 до 15 мМО / мл. Якщо показник вищий – ви вагітні! Цей спосіб хороший тим, що може визначити вагітність вже на 10 день після зачаття. Але він забирає надто багато часу і сил.

Більш простим, але також надійним, є результат ультразвукового дослідження. По сьогоднішній день точаться суперечки про шкідливість цього методу, особливо на ранніх стадіях вагітності. В одному медики сходяться напевно: не зловживайте, проводите УЗД тільки через три тижні після зачаття. Плюси ультразвукового дослідження в тому, що можна переконатися, не відбулася чи позаматкова вагітність.

Останнім етапом у визначенні вагітності повинен бути візит до гінеколога. Вже він напевно дасть вам точну інформацію.

В цілому, організм кожної жінки дуже індивідуальний. У кожному разі, вже з перших днів вагітності в ньому починаються зміни – як непомітні, так і очевидні. Нерідкі випадки, коли менструація вчасно починається протягом всієї вагітності. Чи варто згадувати про помилки тестів?

Тому вам слід бути напоготові і регулярно перевірятися у гінеколога.

Напевно, корисними будуть також відомості про «народних» способах визначення вагітності.

Сон про рибу і кавуні кожна бабуся розтлумачить, як покажчик на вагітність. Причому, якщо в сні ви бачили окуня або карася – народиться хлопчик, якщо ж щуку – дівчинка. До «бабусиним рецептом» належить і кип’ятіння сечі в домашніх умовах. Якщо в результаті з’являється осад – ви вагітні!

А скільки існує зовнішніх ознак «цікавого» становища!

* Пігментні плями на обличчі;
* Набухання молочних залоз, потемніння сосків і навіть в окремих випадках виділення молозива;
* Зайва сонливість;
* Підвищене слиновиділення;
* Нудота;
* Часті позиви до сечовипускання;
* Посилена дратівливість та інше.

Будьте уважні до свого організму! І нехай новина про вагітність стане приємним і радісним моментом у вашому житті!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Ознаки вагітності на ранніх термінах