Статеве життя під час вагітності PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вагітність – це не тільки новий етап у житті родини, але і новий етап у відношенні подружжя. Закономірні зміни в організмі жінки змушують обох партнерів задуматися про статеве життя. Відповідь на питання, як вплине секс на майбутнє здоров’я дитини та його матері, все частіше задають лікарям. У цій статті ви знайдете аргументи за і проти продовження інтимних контактів при вагітності.

Коли жінка дізнається, що вона носить під серцем майбутньої дитини, її світ повністю змінюється. Побутові проблеми та інтереси відходять на другий план. Тому й інтимні відносини в першому триместрі вагітності повністю залежать від стану здоров’я майбутньої мами. У більшості випадків, токсикоз під час першого триместру відбиває у жінки бажання до інтимної близькості. Утяжеляются молочні залози, а через це підвищується чутливість сосків, тому неприємними здаються ласки грудей. Що стосується психологічного стану, то тут також не все так просто. З’являється дратівливість, тривожність і байдужість. Всі ці чинники, безумовно, впливають на статеве життя – багато жінок просто не хочуть вступати в такому стані в інтимну близькість.

Порадьтеся з лікарем – чи потрібно припиняти сексуальні контакти з-за різних можливих ускладнень (можливість викидня, звичне невиношування вагітності). Якщо все ж таки фізичні контакти вам протипоказані, то бажано звернутися до фахівця, щоб він допоміг подолати цей важкий період, пов’язаний з обмеженнями в сексуальній сфері.

Обов’язково на самому початку вагітності, а ще краще до неї, обом партнерам потрібно перевіритися на статеві інфекційні захворювання, і по можливості вилікувати їх. Якщо цього не сталося, то при інтимній близькості користуйтеся презервативами, інакше можете серйозно нашкодити малюкові.

Другий триместр вагітності найчастіше проходить для жінки досить легко. З’являється бажання інтимної близькості і поліпшується самопочуття загалом. Це допомагає повною мірою насолодитися сексом з коханою людиною, багато жінок саме в цей період вперше відчувають оргазм.

Однак і під час цього триместру є деякі нюанси, які слід врахувати. Трапляється, що спостереження вагітності приносять нові дані, які можуть частково або повністю вплинути на сексуальні відносини. Саме в цей період можуть виявити можливість переривання вагітності або невдале розташування плаценти.

На останньому етапі вагітності більшість пар повністю відмовляються від статевих відносин. Причина цього – збільшення обсягу живота, що заподіює значні незручності під час інтимної близькості. У цей період не можна сильно експериментувати в статевих відносинах, а також потрібно вибирати тільки ті пози, які точно не принесуть шкоди маляті. До їх числа відноситься положення збоку, положення, коли жінка знаходиться зверху і позиція на колінах.

Досить серйозною проблемою може стати підвищена вразливість шийки матки. Тому під час статевого акту бувають незначні кров’яні виділення. У такому випадку слід обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Велика частина лікарів рекомендує відмовлятися від статевих зносин в останній місяць вагітності. Сильне скорочення матки під час оргазму і після нього може призвести до передчасних пологів.

Що стосується загальних рекомендацій, то кожен раз при виникненні сумнівів не соромтеся поговорити про це зі своїм лікарем. Не забувайте про ретельну гігієну тіла не тільки вагітної жінки, але і її партнера.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Статеве життя під час вагітності