Термальна вода для обличчя PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Літо у великих містах, далеких від водойм, річок і тим більше моря, чреваті не найкращими наслідками для нашого організму, а особливо жіночого. Під час спеки пил і бруд легше осідає на шкірі і проникає всередину. У такій ситуації термальна вода стане рятівним колом і в будь-який момент зможе освіжити вас і змити шар міського пилу. Сьогодні ми розглянемо, як правильно потрібно використовувати термальну воду і будь-який інший спрей для обличчя.

Різновиди спреїв

Перші термальні джерела були виявлені древніми римлянами. Вони вважаються більш чистими і корисними завдяки глибині, превищающей запаси мінеральної води. Вже тоді були гідно оцінені лікувальні властивості видобутої рідини. У тих місцях були побудовані лікарні. Спочатку підземну воду пили для профілактики і лікування шлунково-кишкових і судинних недуг. У середині 20 століття термальну воду стали використовувати для догляду за шкірою обличчя. Слідом почали з’являтися різні спреї, флюїди і фіксатори для макіяжу. Однак не вся вода однакова. Виробники використовують різні джерела, тому і мінеральний склад води також відрізняється.
В основі таких сучасних засобів, як серпанок або МІСТО, знаходиться мінеральна вода або звичайна, насичена корисними добавками, типу ефірних масел, рослинних витяжок. Кожен інгредієнт несе свою функцію: зволоження, лікування запалень і сухості шкіри, зняття почервоніння. Фіксатори застосовуються для закріплення макіяжу. Вони невидимою плівкою покривають обличчя і перешкоджають розтіканню і змазування косметичних засобів.

Вчимося наносити воду

Спреї підходять для тривалих поїздок на літаку чи поїзді. Навіть під час прогулянок у спекотну погоду варто обов’язково носити в сумочці флакончик з термальною водою. Інакше шкіра стане сухою і буде частіше піддаватися шкідливим факторам навколишнього середовища. Наносити рідину слід на відстані 10-15 сантиметрів від обличчя. При цьому не акцентуйте увагу на одну точку, а робіть кругові рухи флаконом. Через хвилину обов’язково видаліть залишки за допомогою сухої серветки або хустки. Інакше на сонці краплі можуть викликати опік.

Привід для використання

 1. Освіжати
  Всякий раз, коли ви відчуваєте, що шкіра суха і вам хочеться освіжитися, порадуйте особа термальним душем. Особливо це стане в нагоді після або під час занять фітнесом, косметологічних процедур і для профілактики сонячних опіків.
 2.  Зволожуючого
  Перш ніж нанести на обличчя зволожуючий або живильний крем, очистіть його і розпорошите невелика кількість Миста на попередньо очищену шкіру. Завдяки цій маніпуляції корисні речовини проникнуть швидше і глибше.
 3. Омолоджується
  Для того щоб шкіра стала такою ж як у немовляти, достатньо придбати флакон термальної води. Протягом дня перед нанесенням макіяжу або крему, після зняття мейк-апу та нічного харчування особи обов’язково використовуйте воду. Шкіра повинна харчуватися протягом дня і не відчувати спраги.
 4. Фінішуємо макіяж
  Макіяж засяє і буде виглядати більш натуральним, якщо після його завершення освіжити обличчя за допомогою пульверизатора з термальною водою. Щільна пудра, що приховує дрібні недоліки стане більш природною і не створюватиме ефекту маски.
 5. Придаєм стійкість
  Протягом дня також рекомендується використовувати воду, щоб позбавити особу від від матовості і втоми. Спреєм можна змочувати кисть, якій ви збираєтеся наносити тіні, пудру або рум’яна. Стійкість засобів триватиме, а нанесення стане в рази зручніше.

 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Термальна вода для обличчя