Освітлення волосся в домашніх умовах. Кращий засіб. PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Перекис водню є одним з кращих, швидких і доступних способів, щоб освітлити темне волосся. Концентрація перекису водню для освітлення волосся безпосередньо залежить від кольору, довжини, товщини і стану волосся.

Освітлення волосся в домашніх умовах перекисом водню

Для того щоб освітлити волосся в домашніх умовах за допомогою перекису водню ви повинні строго дотримуватися концентрації майбутнього розчину. Це потрібно щоб не нашкодити волоссю. Такий метод освітлення добре підійде дівчатам з мелірованими волоссям. Розчин для освітлення волосся робиться з розрахунку 1мл води на 1 таблетку перекису водню, вийти 30% розчин. Тепер як ми визначилися з розрахунком розчину, потрібно розрахувати кількість розчину для кожного типу волосся окремо. Для тонкого волосся потрібно не біліше 7% розчину. Для темного волосся з середньою товщиною потрібно 7-12% розчину. Для товстих волосся в межах 12-30% розчину.

Після того як ви визначилися зі своїм% розчину і приготували його, додайте в нього трохи борошна, щоб тим самим домогтися густої маси на зразок сметани. Нанесіть отриманий склад на окремі пасма волосся, які ви хочете освітлити. Починати освітлення волосся потрібно як звичайно при звичайній фарбуванні з потилиці, найлегше цю процедуру робити за допомогою звичайної масажної гребінця. Витримайте склад на волоссі протягом 20 хвилин і змийте з волосся. Щоб прискорити освітлення волосся, в розчин перекису водню можна додати пару крапель нашатирю або амонію.

Освітлення волосся в домашніх умовах без використання фарби

Якщо ви хочете освітлити своє волосся, не вдаючись до фарб для волосся, тоді аптечна ромашка якраз буде те, що вам потрібно. Аптечна ромашка не тільки допоможе вам освітлити волосся, але і допоможе вам позбавитися від лупи, додати об’єм і силу вашому волоссю. Весь секрет освітлення волосся ромашкою полягає в тому, щоб кожен день (краще ввечері перед сном) обполіскувати волосся відваром з ромашки. Для приготування відвару вам знадобитися 100 грам аптечних ромашок, залити їх 400 грамами окропу. Через 30 хвилин отриманий відвар процідіть, і перемішайте з 50 грамами 30% розчину перекису водню. Перші результати такого освітлення ви вже помітите через кілька днів. Для досягнення якісного ефекту в освітленні волосся ромашкою, волосся повинні бути натуральними, не пофарбовані, інакше такий метод освітлення не дасть не яких результатів.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Освітлення волосся в домашніх умовах. Кращий засіб.