Як займатися фітнесом в домашніх умовах? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Твій шлях до ідеального тіла і міцного здоров’я зовсім не обов’язково повинен починатися з купівлі абонемента в елітний фітнес клуб. Почати можна з елементарних занять фітнесом в домашніх умовах, і буде потрібно для цього всього лише нехитре обладнання.
Так на що ж варто витратитися?
1. Гантелі. Не шкодуй грошей, це, мабуть, найкраще вкладення в домашній спортзал. Вибирай розбірні, чим більша вага тим краще. Ці універсальні «залізяки» допоможуть тобі в тренуваннях практично всіх м’язових груп. Вправ з гантелями безліч, вони практичні і функціональні.

2. Лава зі зміною рівня нахилу. Ще одна багатофункціональна річ. Жими для грудей і дельтоїдів, тяги для спини, підйоми на біцепс, навіть присідання на одній нозі і вистрибування! І це ще далеко не повний список того, як можна використовувати просту лаву.

3. Фітбол. Штука рідко вживана в тренажерці, але дуже затребувана для фітнесу в домашніх умовах. На ньому добре прокачувати прес і нижню частину спини, а так само використовувати замість лави в деяких вправах.

4. Турнік. Перекладини, які кріпляться без складного монтажу на дверний отвір, зараз не рідкість. Переоцінити значення турніка складно, тому навіть не думай чи варто — купуй.

5. Штанга. Настав час важкої артилерії. Гриф і диски до нього, справді чарівний інструмент. Більшість базових вправ, які чудово ростять м’язову масу і силу, виконуються саме зі штангою.

6. Стійки регульовані по висоті. Вони дозволять тобі максимально ефективно працювати зі штангою. Жими й присідання — так заради цього варто розоритися на додатковий інвентар!

Звичайно, це лише базовий набір, і при можливості ти можеш доукомплектувати свій зал наступним обладнання: степ платформа, EZ-подібний гриф штанги, гирі, навісні ремені, боксерська груша, велотренажер, бігова доріжка, орбітрек і навіть спорт бар …

Але головне не кількість тренажерів: фітнес в домашніх умовах буде ефективний тільки при регулярних тренуваннях. Тому не дозволяй своїм штангам і гантелям нудьгувати. Качай залізо!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як займатися фітнесом в домашніх умовах?