На що дивляться чоловіки на першому побаченні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дослідники довели: думка про те, що чоловіки, вперше зустрівшись з жінкою, дивляться в першу чергу на її бюст — всього лише міф.

Вчені провели ряд досліджень за участю 1000 чоловіків, і виявилося, що 70% респондентів насамперед звертають увагу на жіночі очі. На другому місці в рейтингу опинилася посмішка, а груди перемістилася всього лише на третю сходинку. Також до п’ятірки жіночих принад, що цікавлять чоловіків при знайомстві з протилежною статтю, увійшли волосся жінки і її вага.

Крім того, частина опитаних зізналася, що для чоловіків вкрай важливі краса жіночих ніг, сідниць і шкіри, ріст і, звичайно ж, вміння одягатися зі смаком.

Дослідникам вдалося також сформувати список з 10 речей, на які в першу чергу дивляться жінки, знайомлячись з чоловіком. До слова, він дуже схожий з попереднім рейтингом. Так, на першому місці в топі опинилися чоловічі очі, потім же слабка стать дивиться на посмішку. Велику роль при знайомстві грає волосся, ріст і манера одягатися. Ще в списку значаться (у порядку убування) вага, шкіра, форма обличчя, сідниці і ніс.

Під час дослідження експертам вдалося з’ясувати, що кожен четвертий чоловік, задивляючись на незнайомку, вже перебуває у відносинах. При цьому кожен десятий респондент зізнався, що врізався в ліхтарний стовп, милуючись на симпатичною дівчиною.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини На що дивляться чоловіки на першому побаченні?