Навіщо і кому потрібна кишенька в плавках? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ця кишенька найближче до твого тіла: з її допомогою ти можеш уникнути незручних ситуацій, пишатися собою і навіть рятувати життя.

Деяких хлопців ще з дитинства цікавить питання — навіщо потрібна кишенька у плавках?
Цікаво, про що думали дизайнери, моделюючи білизну з кишенькою? Хоча, ідея таких експериментів навіть радує: не тільки ти постійно думаєш про секс. Ми зібрали найпопулярніші способи застосування таємної кишеньки.\

Контрацептив

Ну що ж іще, як не презерватив, логічно було б заховати в плавках? Не відходячи від каси: якщо справа наближається до головного — все вже під рукою. Практичне рішення для статевого активіста. Ось тільки цікаво: чи не дряпає шкіру фольга упаковки? А як щодо забобони: якщо купиш презерватив, то сексу не буде?

Фешн

Страшенні модники твердо наполягають на тому, що кишенька у плавках — виключно модний тренд. Хто, коли і з якою метою ввів ноу-хау в чоловічу білизну — незрозуміло. Але те, що це стильно — суперечки немає. Якщо хочеш бути крутим і модним — завжди і скрізь носи плавки з кишеньками.

Контрабанда

Те, що сьогодні під час обшуку міліція промацує всі можливі і неможливі місця — не новина. До такого хамства і порушення особистого простору людини фараони прийшли завдяки гіркому досвіду: раніше багато хлопці переховували у плавках те, що заборонено законом.

Кеш

А ось жителі бандитських районів знають, для чого в нижній білизні придумана кишенька. Якщо ти сам пізно ввечері повертаєшся додому після роботи — краще заховай свої заощадження туди, куди навіть гопник не полізе.

Розмір

Якщо ти — скромний і сором’язливий хлопець, заховай у внутрішній кишені білизни огірок. І чим більше — тим краще. Нехай всі хлопці на пляжі заздрять твоїм розмірам, а панянки, бажаючі познайомитися з тобою, шикуються в довгу чергу.

Потреби

Деякі дівчата сміливо заявляють, що вони знають чоловічі секрети, зокрема застосування кишеньок в нижній білизні. Панянки вважають, що цей тайник — прокладка, яка захищає від протікання зайвих рідин. Як вважаєш, вони мають рацію?

Свіже дихання

Уяви картину: ти ввалюєшся до себе в квартиру, кидаєш дівчину на ліжко, зривати з неї всі речі. Вона теж не зіває і розстібає гудзики на твоїй сорочці. Поступово ви опиняєтеся зовсім оголеними, а у тебе з рота несе часником. Виручить тільки жуйка, прихована в білизняні схованці.

Медикаменти

Якщо ти астматик і застряг на пляжі — сховай в плавки свій лікувальний аерозоль. Ти ж не хочеш померти від нападу в морі або на розпеченому піску в оточенні пишногрудих красунь

Номерок

Носити в плавках ключі від будинку — безглузда ідея, яка пахне маразмом. А ось заховати номерочек від шафки в басейні — саме воно. Не тримати ж тобі шматок пластмаси в руках.

Жінки

Жінки завжди і скрізь все перевіряють, особливо кишені. Що тут вже говорити про саму інтимну схованку. Тому купи плавки з кишенькою, а ще краще — якщо з внутрішньою. Нехай твоя дівчина перевіряє її вміст хоч щогодини.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Навіщо і кому потрібна кишенька в плавках?