Чи можна дарувати годинник? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Чи можна дарувати годинник — або це погана прикмета? Ми не забобонні — і спробуємо переконати тебе.

Хочеш подарувати другу годинник? А забобони заважають? Питання «чи можна дарувати годинник?» не дає спокою? Дурниця все це. Mи радимо завжди чинити так, як вважаєш за потрібне. І нехай жіночі упередження не зупиняють тебе на шляху до мети. Ми дамо тобі відповідь, чи можна дарувати годинники другу (ну, або подрузі — на крайній випадок).

Історія

Початком марафону цих казок став Стародавній Китай. Там корінні аборигени придумали, що такий подарунок — запрошення на похорон. Мовляв, такий презент буде відраховувати час до твоєї смерті. Наші жінки роздули цей галас і тепер вважається, що подаровані годинник приведуть до розлуки.

Жіночі забобони

Якщо звертати увагу на такого роду забобони, то що, виходить, взагалі дарувати нічого не можна? Презентуєш ювіляру краватку — будеш сидіти у нього на шиї; даруєш родичу калькулятор — будеш його постійно обраховувати; бритва — зріже частина слави і успіху.

Шкарпетки або труси (жінок стосується) — чоловік піде з сім’ї або буде змінювати направо-наліво (судячи з усього, в цих же трусах). Список довше, ніж борода старого.

Будь простішим

Справа не в подарунку, а в ставленні до нього. Якщо ти боїшся казок і на кожному кроці вишукуєш таємні знаки невдачі — мужик, розслабся. Будь простіше. Так ти ніколи не зможеш подарувати другу годинник. Коли ну зовсім вже критично, завжди знайдеться дія на протидію. Попроси монетку натомість. Вийде, ти продав цей годинник, хоч і за смішну ціну.

Вибір моделі

Які саме подарувати другу годинник? Механіка чи кварц? Що краще? Експерти ведуть свої суперечки вже 40 років. Одні кричать, кварц — точніше. Такі годинники максимум можуть відхилитися від часу на 20 секунд за місяць.

Механіка дає таке ж відхилення, але раз на три доби. Хоча, коли справа доходить до ремонту, кварц дико поступається. Він не підлягає ремонту взагалі. Механіка легко піддається як загальні реінкарнації, так і заміні якої-небудь деталі.

Стиль і компоненти

Хто ж, як не ти, повинен знати стиль, смаки і переваги товариша? Образ ділового бізнесмена шикарно доповнять годинник від П’єра де Роша або Мауріса Лакруа. В активний спосіб життя спортсмена відмінно впишуться Гармін або Джі-Шок від Касіо.

Ремінці.

Самі довговічні — металеві. Хоча, золото і титан легко дряпаються. Метали м’якуваті. Для комфорту — тільки шкіра. Такі ремінці легкі і повітронепроникні. Не викликають роздратування і взимку до руки не примерзають. Каучукові ремінці прослужать довше шкіряних. Вони розроблені для спортивних цілей. Тому еластичні і довговічні.

Прості речі, якими зовсім не складно підстрахуватися. Нехитрі дії, що не порушують традиції. При такому розкладі цей презент вже точно не принесе шкоди ні тобі, ні твоєму другові. Вовки ситі, вівці цілі — і відповідь на питання «чи можна дарувати годинник» знайдена!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи можна дарувати годинник?