Що одягнути на пікнік? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Неважливо, чи збираєшся ти зробити пікнік своїм першим побаченням або просто хочеш провести вільний час у колі давніх добрих друзів, ти повинен одягнутися відповідно.

Відповідно — це значить зручно і практично для перебування поза вилизаними салонами, з одного боку, але і не дуже просто, з іншого. Поєднати це часом дуже непросто, але необхідно.

Пропонуємо кілька правил про те, що варто і чого не варто надягати чоловікові на майбутній пікнік.

Тісний одяг — погана ідея!

Як правило, пікніки супроводжуються рухливими іграми на відкритому повітрі. Бігати, стрибати, перекидатися в облягаючому до тріску одязі просто неможливо без надто пікантних наслідків. Загалом, вибирай досить вільний за обсягом фасон, але при цьому простеж, щоб твоя «шкура» не виглядала смішно і безглуздо.

Джинси — гарна ідея!

Важко знайти що-небудь ще більш відповідне для заміської вилазки, ніж джинси. Вони міцні, зручні, добре виглядають на тобі, в них можна сміливо сідати на землю або траву і ганяти у футбол або фрісбі.

Білі штани — погана ідея!

Пара кольору парного молока підходить далеко не кожному хлопцеві. Ще менш вона підходить для пікніка. Чи варто говорити, що все, що супроводжує пікніки — випадкові плями від продуктів, м’яса, напоїв, від трави або бруду — тут же відібються на невинні чистоті твоїх штанів. Сподіваємося, ти вже передумав надягати їх в похід?

Чорний одяг — погана ідея!

Розмірковуючи, чи не надіти що-небудь чорне, май на увазі, що одяг цього кольору робить тебе занадто гарячим, але не в хорошому сенсі цього слова. Чорний колір акумулює тепло, тому якщо ти одягнеш чорний одяг, ти запросто можеш перегрітися, особливо якщо над вашою стоянкою весь день буде світити немилосердне сонце.

Шорти — гарна ідея!

Дуже зручний одяг, і не тільки для пікніків. Вони дозволять тобі дихати всім тілом, а також дадуть тобі можливість із задоволенням продемонструвати оточуючим свої ноги. Якщо, звичайно, у тебе ноги атлета, а не офісного дистрофіка.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що одягнути на пікнік?