Як виспатися в спеку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

В спеку, яка заважає нормально спати: тобі допоможуть не тільки вентилятори та кондиціонери, а й правильні знання.

У тебе завтра важлива зустріч або конференція, до якої давно і довго готувався. Все добре і до початку залишилося 10 годин. Потрібно відпочити, виспатися. Ти в ліжку, а сон — як рукою зняло. Що робити? Як врятуватися від цієї нестерпної літньої спеки в ліжку?

Тепло і вологість

Це вирішальні чинники для твого сну. Будь-які їхні зміни призведуть до порушень. Багато ставлять кондиціонери. Шикарне рішення, але не позбавлене своїх мінусів. По-перше, потрібно бути обережним з вибором температури, щоб не застудитися. По-друге, кондиціонери сушать повітря. Влітку, пріючи, ти і так втрачаєш багато рідини.

Рішення: закривай всі вікна та двері, щоб гаряче повітря не потрапляло в приміщення. Увечері, сидячи перед телевізором, постав перед вентилятором посуд з льодом. Нехай прохолода дме тобі прямо в обличчя. Можеш ще приймати холодний душ, або просто мочити ноги-руки у холодній воді. Перед сном, зрозуміло. Деякі кладуть холодні мокрі хустки на обличчя. Деякі сплять на балконах. Виріши сам, що для тебе ефективніше.

Шум

Навіть хлопці з найстійкішою психікою нервують, коли їм заважають спати. Особливо влітку. Ти ледь задрімав, як тут під оком або загавкає сусідський собака, або любителі нічних вечірок влаштують дискотеку, або просто п’яні малолітки заведуть знайомі мотиви Цоя.

Зрозуміло, закрий вікна. Якщо ж не допомагає, постарайся вирішити проблеми без лайок, битих морд і розглядів у міліції. Ще один вихід — включи телевізор або радіо. Mи рекомендуємо просто музику. Не дуже приємно, коли прямо в обличчя тобі світить екран. Додай рівно стільки гучності, щоб джерело перешкод твого дорогоцінного сну розчинилося на тлі твоєї мелодій. Важлива деталь: намагайся підбирати трек-лист без слів. Такий «лаунж» відверне від шуму сусідів і не буде тиснути на мозок непотрібною інформацією з слів пісні.

Світло

Та що ж це таке? Ти охолов в душі, заспокоїв сусідів, оточився вентиляторами з льодом, а сон все ніяк не стукає в гості? Це світло. Влітку на вулиці темніє пізно і часто ти лягаєш завидна.

Винеси з кімнати всі комп’ютери, монітори, телевізори, лептопи та інші екрани. Вони не лише заважають спати, але ще випромінюють далеко не саму корисну енергію для тебе, навіть після вимкнення. Повісь темні важкі гардини. Або, може, знайдеш бажання переклеїти шпалери в колір потаємні. Просто постарайся виключити всі джерела світла з твоєї спальні.

Відпочинок

Друже, ти ж не хочеш проводити свою літню відпустку або бути на зустрічі з мутними від недосипу очима. Стосується не просто літньої спеки. Якщо організм просить — відпочивай. І відпочивай більше. Починай прямо зараз


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як виспатися в спеку?