Як зняти стрес на роботі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Поки справи не йдуть, а шеф від злості кипить — не панікуй. Розслабся і одержуй задоволення від робочого процесу. Стресу не місце серед твоїх турбот.

І на роботі можна відпочивати. Не звертай уваги на боса і його постійне бурчання. Все це — нісенітниця. Розслабся і одержуй задоволення від життя. Ну а якщо зовсім не виходить — є парочка рад, які допоможуть тобі зняти стрес на роботі.

Завдання
«Якщо перед тобою поставлені складні завдання і ніяк не можеш подолати їх — не насилуй себе. Займися простішими справами. Дай своїй голові відпочити від граничного навантаження. Після — можеш знову пробувати вирішувати складні завдання»- рекомендує британський психолог Майкл Кан.

Природа

Підійди до вікна і подивися на дерева, траву, небо. Ніщо так не заспокоює, як безтурботність природи. Так стверджує Університет медицини в Токіо.

Обід

Дістали? Час перекусити. І не поспішай швидко ковтати весь свій обід. Повільно і ретельно пережовуй, розмірковуючи про що-небудь, тільки не про роботу. Це відволіче від турбот і забезпечить мозок корисними речовинами.

Розмови

Проведи час з користю, навіть коли стоїш з колегою перед кулером. Побалакайте про щось: новини, круті машини і дівчата. Такі розмови ні про що теж допоможуть відволіктися від поточних проблем на роботі і зняти стрес.

Точки

Брайан Кларк, професійний точковий масажист і терапевт, рекомендує зібрати великий, вказівний і середній пальці в щіпку. Тримати їх дві хвилини. Така медитація допомагає зняти стрес, розслабитися і навіть стабілізує тиск.

Тиша

Тебе часто можуть відволікати шум і розмови колег. Одягни звуконепроникні навушники і віддайся роботі. Витрачай свої сили на користь, а не на спроби сконцентруватися.

Сміття

Американський психолог Девід Аллен рекомендує самому прибирати своє сміття.

«Як тільки настає 15:00 — винеси всі папірці з кошика, які закидав в нього протягом дня. Це допомагає впорядкувати не тільки робоче місце, але і думки »- каже науковець.

 Зелені рослини

Постав на робочому місці вазон з кімнатною рослиною. Зелений колір заспокоює психіку, а рослина може знижувати кров’яний тиск.

Помічник

Якщо з тобою хочуть порадитися або просять допомоги — не ігноруй. Поєднуй приємне з корисним: Вияви колезі послугу і сам відволічися від робочої рутини, якою займаєшся ще з самого ранку.

Графік

Твоя свобода і незалежність — головна запорука гарного настрою і стресостійкості. Намагайся вибирати роботу з гнучким графіком, де тебе не будуть заганяти в жорсткі рамки і вимагати виконання завдань у визначені строки.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зняти стрес на роботі?