Як зберегти стосунки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Як зберегти свій шлюб, якщо він під загрозою? Ми знайшли п’ятірку відмінно працюючих порад.

Навіть самий суворий мужик іноді потребує турботи і ласки. Любов і романтика — те, що має місце в житті кожного з нас. Зустрічі, прогулянки — мило, але коли відносини переходять на рівень спільного життя, відкриваються зворотні сторони медалі.
Як уникнути сімейних сварок і зберегти шлюб?

Чоловічий егоїзм

Так-так, кожен з нас — егоїст і власник. Ми любимо, щоб усе було по-нашому, чинимо так, як вважаємо за потрібне. Захотів — затримався, захотів — напився. А ще ми часто обманюємо. Навіщо все це? Ти ж її любиш. Постав себе на її місце. Як було б тобі? Різницю відчуваєш?

Романтика дістала

Квіти, свічки та інша романтика, як і постіль з часом набридає. Не лякайся, це нормально. Але буде круто, якщо знайдеш у собі сили розпалити пристрасний вогонь любові. Адже ліжко — далеко не самий останній фактор важливості.

Приватність

Не лізь на її особисту територію. Це простір, який належить тільки їй. Якщо це ванна, то нехай займається там, чим хоче. Тим більше тобі і самому було б не приємно, якщо хтось спостерігав за твоєю особистою гігієною. Коли потрібно буде, вона сама тебе покличе.

Стаєш схожим на неї

Одного разу прокинешся і зрозумієш, що ти вже не такий, як був колись. І справа не у віці або красі. Ви стали схожі один на одного і не зрозуміло, хто є хто. А як же індивідуальність і чоловіче его? Ти ж не ганчірка? Це нормально. Ознака того, що ви доповнюєте один одного. Значить відносини взаємні. Залишайся собою і слухай своє серце.

Багато часу разом

Ви постійно разом. Все б нічого, але з часом це стає нестерпно. Критичний момент, коли не можеш себе змусити обійняти її. Зберігай спокій і переглянь своє ставлення до неї. Будь розсудливим і пам’ятай, вона — твій скарб.

Вчасно звертай увагу на нюанси. Якщо відкладати в довгий ящик, то з часом збереш таку корзину брудної білизни, що її вже й не випрати. Ти ж не хочеш вечеряти пивом і носити стоячі шкарпетки?


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зберегти стосунки?