Як досягти успіху? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Програш — прихована перемога. Збери терпіння в кулак і спробуй знову. Вчені знають, які якості потрібно проявляти, щоб досягти успіху і добитися цілей.

Часом впасти обличчям в бруд зовсім не погано — це може стимулювати тебе на подальші перемоги. Як не наступати на одні й ті ж граблі і швидко домогтися успіху? Вчений-психолог і консультант Тім Харфорд називає методи як розпізнати приховану удачу.

Дзеркало

Вчися красиво розмовляти. Приділяй цьому не більше п’яти хвилин на день, стоячи перед дзеркалом і дивлячись на себе. Навчися красиво говорити і паралельно мати гарну міміку. Це одна з найважливіших деталей твоєї презентабельної зовнішності. Завдяки шикарним ораторським здібностям лідерів прихильники рухів здійснювали криваві злодіяння, свято вірячи, що йдуть до благої мети. Приклад: Гітлер і його фашизм.

Его

Постійно забивати собі в голову те, що ти талановитий, чарівний і краще за всіх — вже неактуальна методика. Якщо думаєш, що все робиш правильно, а на роботі постійно твердять про протилежне — звернися за допомогою до близької людини. Проси його реально оцінити ситуацію і допомогти розібратися. Психолог Макр Хекстер стверджує, що тільки так ти зможеш прийняти правильне рішення і розставити все по своїх місцях.

Самоконтроль

Будь обережний і уважний, не потрапляй на гачок азарту. Це не маніфест проти казино і карт, а рада раціонально оцінювати ситуацію.
Якщо хочеш досягти успіху, вимкни емоції і поглянь на все під кутом сторонньої людини. Так простіше оцінити шанси на перемогу.

Терпіння

Перді рекомендує бути терплячим. Москва не за один день побудована. Ти повинен розуміти, що успіх теж відразу до тебе не прийде. Прояви силу витримки, витривалість і холоднокровність. Знайди пріоритети і впевнено крокуй до мети. Цікався про свої слабкі місця і заповнюй білі плями знаннями, вміннями. Вдосконалюй професіоналізм і стань кращим. Колеги повинні знати про те, що тобі рівних немає. А якщо щось пішло наперекосяк — не бійся визнавати своїх помилок. Хто не ризикує, той не п’є шампанського.
Існує ціла гойдалка для мозку, яка допоможе збільшити IQ. Якщо ти думаєш, що зайшов у глухий кут — глибоко помиляєшся. Завжди є вихід. Розвивай мислення.

Хитрість

Якщо зазнав фіаско, не здавайся. Перший млинець завжди грудкою. Встань, розправ плечі і впевнено крокуй далі. Але це не означає, що потрібно напролом йти до мети. Розробляй нові ідеї та плани. Придумуй інші шляхи обходу гострих кутів і підводних каменів. Так рекомендує і надходить вчена Анджела Байрон, радник Лондонського інституту розвитку індивідуальності.

Самозахист

Також Байрон радить захищатися. Якщо ти помилився, це не дає право критикам терзати всі твої вчинки. Приймаючи певні рішення, ти керуєшся виключно благими намірами і поводишся так, як вважаєш за потрібне. Не поспішай виправдовуватися. Твоя стратегія — секретна стежка до успіху. Про неї ніхто не повинен знати, крім тебе.

Вчися перемагати

Навіть якщо у тебе справи пішли на поправку, це не означає, що можна розслабитися і отримувати задоволення. Існує багато прикладів, коли хлопці, думаючи, що вхопили удачу за бороду — з тріском падали вниз з кар’єрних сходів. Аналізуй всі рухи, вилучай з них користь і розраховуй, який крок приніс би більше користі. «Твій наступний проект буде більш прибутковим, якщо займешся пошуком причини успіху» — стверджує Керол Двек.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як досягти успіху?