Як заробити гроші? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Чоловік повинен багато заробляти — але не всім це вдається. Mи розпитали експерта-фінансиста, як заробити гроші — виявляється, немає нічого неможливого.

Як заробити гроші? Відповідь на це питання шукає будь-який чоловік. Навіть якщо ти не обтяжений сім’єю і дітьми, тобі хочеться їздити на крутій тачці, дружити з гарними моделями і добре одягатися. Все це вимагає пристойних доходів.

Сьогодні на запитання «як заробити гроші» відповість відомий фінансовий експерт з Росії, директор і співвласник Центру фінансової культури та Центру продюсування тренерів, автор курсу підготовки фінансових консультантів для Університету Мінфіну РФ Роман Аргашоков.

Отже, багато хто хоче збільшити свої доходи, але поняття не мають, як це зробити. Дотримуючись ряду принципів, можна подвоїти свій заробіток в термін від 1 до 3 місяців. Це працює для інженерів, вчителів, — для всіх. Як це зробити?

Рівень доходів залежить від 5 факторів:

1. Наскільки твоя праця необхідна людям?

Дохід — зворотній зв’язок від людей, які отримують певну вигоду від людини, товар чи послугу. Важливо відшукати, які потреби випробовує суспільство, на що є платоспроможний попит.

Багато хлопців роблять помилку, створюючи будь-які товари і послуги без оцінки їх актуальності. Потім всіма правдами і неправдами намагаються її втюхати світу, причому тим активніше, чим менш цікава послуга споживачам.

Дій навпаки! Не кожна людина готова змінити сферу діяльності, навіть щоб дізнатися, як заробити гроші. Але в будь-якій сфері є окремі області, ніші, більш актуальні. Важливо їх відшукати і створити привабливу пропозицію.
Передбачити реакцію ринку заздалегідь практично неможливо. Тому спочатку робиться тестовий прийом замовлень. Або за допомогою односторінкового сайту з формою замовлення, або шляхом опитування знайомих. Якщо замовлень досить, значить, напрямок обрано вірно і можна більш активно пропонувати товар або послугу.

2. Чи достатньо ти впевнений в собі?

Деякі люди вже дають достатню цінність клієнтам, але соромляться попросити адекватну оплату за свою працю. Це наслідок недостатньої впевненості в собі. Таку людину дуже легко «протиснути» на необгрунтовані знижки.

Покупець майже завжди невпевнений у правильності покупки, оскільки ризикує втратити гроші. Відсутність твоєї впевненості в собі змушує його сумніватися ще більше. Це виливається в бажання знизити ціну до мінімуму.

Будь абсолютно впевнений у можливості знайти свого клієнта за встановленою ціною, щоб не піддатися будь-яким маніпуляціям покупців. Нехай вивчають ринок, порівнюють пропозиції конкурентів — і повертаються до тебе.

3. Чи знає тебе достатня кількість покупців?

Клієнти можуть бути в захваті від твоїх послуг, із задоволенням рекомендують тебе своїм знайомим. Але їх надто мало, сарафанне радіо не дає можливості заробити достатньо. Таких прикладів безліч.
Про тебе повинні знати. В інформаційному столітті існує безліч способів заявити про себе світу, причому багато безкоштовні або недорогі. Розміщення оголошень на сайтах, відвідування виставок і простий обмін візитками з потенційними клієнтами, виступи на конференціях та інших заходах, де можуть бути твої замовники, безліч інших способів доступні будь-якій людині.

Пробуй і аналізуй, що ефективніше, де краще співвідношення витрачених зусиль і грошей до результату.

4. Наскільки ти унікальний?

Більшість людей роблять одне і те ж. У них величезна конкуренція з боку один одного. Їм не потрібно платити багато грошей, так як завжди знайдеться хтось, хто зробить дешевше.

Хоча в будь-якій сфері можна піти в нішу — знайти більш вузьку область і стати одним з кращих саме в ній. Наприклад, у світі є пожежний, який спеціалізується на гасінні пожеж на нафтовидобувних вишках у відкритому морі. Він став кращим у цій сфері. Його клієнтам завжди простіше звернутися до лідера ринку, це знімає невпевненість отримання неякісної послуги.

Шкільний вчитель може вибрати певну нішу, наприклад, старшокласники з рівнем IQ нижче 100 балів. Потім розробити для його батьків унікальну торгову пропозицію, наприклад, підготовка до іспиту ЄДІ в термін за 1 місяць з результатом від 60 балів.

Чим складніше буде завдання, тим більше унікальним ти будеш. Поки хто інший в вашому регіоні вийде з подібною пропозицією, ти встигнеш зайняти місце № 1 в цій ніші в головах споживачів.

5. Куди нести гроші?

Уяви, що ти виступив на якісь виставці, конференції, зборах потенційних клієнтів. Всі в захваті. Хочуть до тебе звернутися. Питають, скільки коштує, куди приїхати, як зв’язатися, як виглядатиме кінцевий товар або послуга.

Начебто, це дрібниці. Але нерозуміння таких дрібниць змушує сумніватися клієнта і так і не почати з тобою працювати. Елементарний односторінковий сайт з номером телефону, електронною поштою, формою заявки, найпростіший каталог на 4 сторінки з описом товару або послуги, варіантами оплати, термінами і місцем надання послуги дозволять клієнтам швидше прийняти рішення і звернутися до тебе.

Чому ти зараз стільки заробляєш?

По кожному розглянутому фактору постав суб’єктивну оцінку від 1 до 10 балів, наскільки добре у тебе це опрацьовано. З 50 балів вийде, скажімо, 24. Рівномірний розподіл балів або якийсь один або два елементи сильно просідають?

Якщо всі фактори отримали схожі оцінки, то знадобиться близько 3-х місяців, щоб наростити кожен з них. При осіданні одного або двох елементів на тлі інших достатньо одного місяця, щоб подвоїти дохід.

Досить це терпіти!

Не мирися з низькими доходами. Вони свідчать про низьку цінності, яку ти даєш людям — тому і недоотримує від них. Оціни свою ситуацію, зрозумій, де потрібно додати в активності, пропрацюй ці питання і виведи обмін цінністю на більш високий рівень.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як заробити гроші?