ТОП невдалих пропозицій PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Весілля — добра справа. Ось тільки пропозицію руки і серця можна робити не скрізь.

Хлопці, все наше життя — білий танець. Намагаємося, а в результаті все одно, вибираємо не ми, а нас. У піку печалі ми хочемо, щоб ти знав про місця, де пропозицію робити точно не варто. Це якщо і не зіграє вирішальну роль, то хоча б підвищить твої шанси на перемогу.

Онлайн ТБ

Печаль, коли хлопець робить пропозицію дівчині в ефірі будь-якої розважальної передачі. Це модно і популярно. А ще круто. Романтика і пафос на очах у всієї країни. Але часто редактора не попереджають бідолах про те, що транслюватиметься передача буде тільки через пару місяців. Забавно, коли молоді давно одружилися (або не одружилися), а про них тільки починають дізнаватися і вітати.

Вибирай місце

Якщо навіть ти виряджений в найдорожчі шмотки, в руках у тебе шикарні квіти, за спиною — мексиканець у сомбреро співає любовну лірику … Все одно в їдальні цього робити не треба! Всьому є межа. Навіть в коханні. Залишайся адекватним.

Рятуйся втечею

Немає нічого гірше, коли ти їй руку і серце, а вона — бігти що є духу. Звучить сумно. Але свідки такої сцени явно піддадуться атаці дикого реготу. Ти що з нею твориш? Чого вона від тебе так швидко звалює? Будь ласкавіший і м’якший. Адже це супутниця всій решти твого життя. Ну або вечора, як вийде.

 Гірше відмови

Коли на очах у всіх ти зізнаєшся в любові і просиш її руки … Коли сам натовп тебе підтримує і аплодує. Але, все одно, це не рятує від нестерпного «ні» … Перш, ніж робити пропозицію, будь у ній впевнений на всі 100.

 Час вийшов

Ще один кумедний випадок, коли ти робиш пропозицію в перерві між таймами матчу. На полі, ринзі, не важливо. Але у всіх на виду. І не встигаєш закінчити промову, як тут лунає сигнал початку другої половини гри. От халепа. Незграбний момент для вас обох.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини ТОП невдалих пропозицій