Як розпізнати ознаки закоханості? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Знайди нам такого чоловіка, який навіть не бажає знати про те, що в нього закохана жінка. Цікаво ж, погодься! Але чи існують вірні ознаки закоханості? Mи допоможемо тобі в цьому розібратися.

Навіщо взагалі тобі це потрібно? А ось навіщо. Якщо симпатія взаємна, ти зможеш не втрачати часу дарма на обережні ритуальні танці і приступити до більш впевнених ритуальних танців. В іншому випадку, розуміння ситуації допоможе уникнути неясностей у відносинах, і ви зможете «залишитися друзями» (брр!) або розійтися без зайвого негативу. Тому навчися помічати ознаки закоханості на самій ранній стадії — це, як мінімум, спростить тобі життя.

Ознаки закоханості:

1. У твоїй присутності вона робить масу зайвих рухів. Вона поправляє зачіску, одяг, перекладає речі на столі, періодично дістає мобільний телефон і ховає, так і не зателефонувавши.

2. Вона посміхається без приводу і розмовляє голосніше звичайного. Ставить тобі питання тільки для того, щоб почути твій голос і побачити твої очі. Зверни увагу на людей з її оточення — якщо вона поводиться неприродно, вони це теж помітять.

3. Вона ніяковіє в твоїй присутності. Її настрій змінюється швидше, ніж погода ранньою весною. Вона може образитися на тебе без жодного приводу і тут же пробачити. Обережніше — це може бути пов’язано з прихованою ревнощами.

4. Вона шукає твій погляд. Іноді, зустрівшись з тобою очима, вона багатозначно дивиться, частіше опускає очі й червоніє. Несподівано озирнувшись в її присутності, ти можеш виявити зацікавлений погляд, який тут же відводиться убік.

5. Вона не може тобі відмовити. Це не означає, що вона погодиться розділити з тобою вечерю і ложе. Але по дрібницях тобі точно не відмовить. Крім того, вона може оточувати тебе увагою і турботою. Це теж вірні ознаки закоханості. Хто ще крім мами може так до тебе ставитися? Закохана жінка опікується про об’єкт свого бажання, прагнучи зробити його життя більш комфортним.

6. Вона цікавиться твоїми смаками та вподобаннями. Ти несподівано дізнаєшся, що вона дивиться ті ж серіали, слухає таку ж музику і хворіє (увага!) за ту ж футбольну команду.

7. Вона гарнішає на очах. Ніяких чудес — ретельний make up, продумана зачіска і одяг, що підкреслює переваги фігури. Якщо ти впевнений, що це все для тебе — чи не час переходити до дій у відповідь маневрам?

Якщо ти виявив не всі описані ознаки закоханості, а хоча б три з них — це вже привід серйозно задуматися. Жіноче терпення теж не безмежне. Поки вона намагається звернути на себе твою увагу, хтось може почати доглядати за нею. Тому будь уважніший до оточуючих дам, можливо десь поруч вже з’явилася любов всього твого життя.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як розпізнати ознаки закоханості?