Як правильно користуватися парфумами? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Головні правила застосування улюблених парфумів, які допоможуть тобі пахнути краще.

1. Не переборщи

Навіть самий смачний і приємний запах можна зіпсувати, якщо щедро і часто ним поливатися. Запам’ятай, що наносити на себе потрібно не більше двох «пшиків». Надушившись сильніше, ти все одно не зможеш продовжити запах парфумів.

2. Міняй аромат кожен сезон

Зрозумій різницю між літніми та зимовими запахами. У спекотну погоду слід вибирати легкі, освіжаючі парфуми з квітковими та цитрусовими нотами. А в холоди робити ставку на більш теплі, зігріваючі аромати з деревними або пряними мотивами.

3. Оновлюй запах

Хороша парфумована вода зазвичай тримається на тілі 5-6 годин, туалетна ще менше – 4-5 годин, а одеколон – до 3 годин. Це означає, що через деякий час запах парфумів вивітрюється. Тому ближче до вечора можеш «пшикати» парфумом ще раз, щоб оновити запах. Тільки роби це хоча б за півгодини до близького контакту з колегами або друзями. Швидше за все, твій співрозмовник не буде готовий до парфумерної атаки.

4. Нанось на стратегічні місця

Парфуми – це тобі не дезодорант. «Пшикати» ними пахви і брудні шкарпетки не варто – так ти тільки приправиш запах поту дорогим французьким парфумом. Наносити аромат потрібно на місця, де прощупується пульс: зап’ястя, шия, груди. Так, з кожним ударом серця, аромат буде розкриватися новими нотами.

5. Не змішуй

Якщо у тебе є два дорогих парфуми, це не означає, що, змішавши їх, у тебе вийде один розкішний аромат. Найчастіше відбувається навпаки – запах виходить ще той! Тому, збираючись надушитися парфумом, скористайся лосьйоном після гоління, який не має запаху – так ти збережеш оригінальне звучання духів.

"); $("#textVersion").text("Як правильно користуватися парфумами?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23832"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно користуватися парфумами?