Як легше познайомитися з дівчиною? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Прогулянка з собакою є одним з п’яти найкращих способів завести нове знайомство, згідно з недавнім австралійським дослідженням.
«Вигул собаки допомагає хлопцеві проявити свої позитивні риси – доброту і турботу. Але поки дівчина буде розчулюватися твоєму цуценяті, або попросту його погладить, у тебе залишається тільки 3 секунди, щоб захопити її увагу », – каже Пеппер Шварц.

Якщо вона зацікавилася твоїм псом, це ще не говорить про те, що вона зацікавилася тобою. Тому у тебе залишається не так вже багато часу, щоб завести з нею розмову.

Твій наступний крок, поки вона розмовляє з твоїм вихованцем, звернути її увагу на те, що пес до неї теж розташований, і подарувати їй у відповідь комплімент. Якщо вона так само вийшла на прогулянку зі своїм чотириногим другом, ти можеш їй запропонувати прогулятися разом.

Вище шанс залучити дівчину, якщо ти гуляєш з німецькою вівчаркою, лабрадором, ретрівером, золотистим ретрівером, сибірським хаскі або французьким бульдогом. Жінок найбільше приваблюють чоловіки, які є господарем будь-який з цих порід, згідно з дослідженням, проведеним в 2013 році.

"); $("#textVersion").text("Як легше познайомитися з дівчиною?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23836"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як легше познайомитися з дівчиною?