За якими ознаками чоловіки вибирають жінок? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Чому деяким чоловікам подобаються невисокі повні дівчата, а деяким – виключно високі стрункі? За якою ознакою вони вибирають жінок?

 На думку психологів, чоловіки визначають своїх партнерів за своїми внутрішніми таємним правилами, і вони зупиняються на тих жінках, чий внутрішній світ близький з їх світом, а також на розумненьких, миленьких представниць прекрасної статі.

 Експерименти доводять «феномен рівності». Вирішивши познайомитися з ким-небудь, чоловіки, в основному, вибирають жінок за зовнішнім виглядом, або як ми любимо говорити, по красі.

 Як стверджують американські психологи, основа гармонійних відносин – це гармонійне поєднання зовнішніх видів. На їх думку, такі пари в майбутньому будують щасливі сім’ї.

 Різні досліди приводять до різних результатів, а що ж відбувається насправді?

 Багато дівчат дивуються і не можуть зрозуміти, чому красиві м’язисті чоловыки вибирають собі невисоких і повних «сірих мишок». І навпаки, можна спостерігати наступне: низькі непоказні хлопці знаходять собі струнких високих і красивих дівчат. Цей феномен суперечить усім законам психологів.

 Насправді, все просто. Психоаналітики стверджують, що, якщо хлопець в першу чергу звертає увагу на зовнішні дані дівчини, то це значить, що він, знаючи про свої комплекси, намагається замаскуватися. Різні тести і досліди психоаналітиків дали наступні результати.

 Чоловіки, які люблять жінок з п’ятим розміром грудей, дуже запальні і нетерплячі. Зазвичай вони дуже розумні, люблять бути в центрі уваги і можуть почувати себе в будь-якій компанії, як риба у воді. Але, будучи безтурботними, вони за природою слабохарактерні і дуже швидко ображаються. Як видно, жінки з великим розміром грудей викликають у чоловіків асоціацію образу матері.

Чоловіки ж, які вибирають жінок з маленьким розміром грудей, відрізняються тим, що вони тверді у своїй думці, але часто піддаються депресіям, і в цілому на життя дивляться песимістично. Як правило, такі чоловіки в дитинстві страждали від браку уваги мами. Такі люди, стаючи старше, намагаються усунути всі спогади, пов’язані з образом мами.

  Якщо чоловік сходить з розуму по низеньким жінкам з товстими стегнами, значить, він любить чистоту, трохи агресивний, активний, намагається постійно міняти своє житло, любить екстремальні види спорту. Але таким чоловікам не вистачає родинного тепла і ласки. Вибір таких жінок іде з давніх часів. Вважається, що такі типи жінок можуть народити здорову дитину.

  А ось ті чоловіки, яким подобаються високі довгоногі красуні, є рабами цивілізації. Вони кар’єристи, честолюбні, добре виховані. Але це тільки зовнішня оболонка: насправді, такі представники сильної статі, як правило, дріб’язкові, конформісти і педанти.

 Що поробиш? Це чоловіча природа. І жінкам ніколи не буде зрозуміло, за якими ознаками вони їх обирають!

"); $("#textVersion").text("За якими ознаками чоловіки вибирають жінок?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23751"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини За якими ознаками чоловіки вибирають жінок?