Які таємниці приховує червона помада? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Червона помада в цьому сезоні опинилася на піку моди. Давайте поговоримо про забобони, які пов’язані з цим косметичним засобом, виборі відтінку і про тонкощі використання. Багато дівчат вважають, що червона помада робить образ вульгарним. Насправді це не так, адже якщо б косметичний засіб є вульгарний, то воно не було б настільки популярно. Головне, правильно підібрати це засіб залежно від відтінку шкіри.

Поширене переконання, що помада червоного кольору утворює на губах некрасиві тріщинки. Але це всього лише міф. Справа тут тільки в якості косметики. Користуватися такою помадою можна не тільки у вечірній час. Якщо ви виберете тон грамотно, то зможете використовувати її і для нанесення денного макіяжу. Червоні губки цього літа можна побачити у дівчат на модних показах, в глянцевих журналах і на світських заходах. Варіанти для макіяжу треба підбирати, виходячи зі своїх переваг і свого типу шкіри. Дуже важливо освоїти науку створення модного тренду 2013-го року.

Коли ви будете накладати тон на обличчя, не забудьте накласти трохи тонального крему на губи. Потім нанесіть помаду, губи не припудрюйте. Виконайте розмітку, використовуючи контурний олівець, розставивши крапки. З’єднайте точки, починаючи з нижньої губи. Після цього заштрихуйте олівцем поверхню губ, щоб забезпечити більшу стійкість косметичному засобу, а також рівномірність кольору. Якщо ви використовуєте яскравий колір, то стійкість дуже важлива. Завершіть макіяж, наносячи помаду-блиск червоного кольору.

Тон шкіри буває нейтральним, холодним і теплим. Якщо вам до лиця срібні прикраси, то тон вашої шкіри, найімовірніше, холодний. А якщо вам підходять золоті вироби, то тон теплий. Нейтральний тон – це коли однаково добре підходить і срібло, і золото. Для холодного відтінку переважно вибирати світло-червоні тони помади, для теплого – насичені тони, а для нейтрального – будь-які.

"); $("#textVersion").text("Які таємниці приховує червона помада?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23748"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які таємниці приховує червона помада?