Domohazyajki вітають всіх Юлій з днем ангела PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Юлія – Значення: «Кучерява», «пухнаста». Походження: Жіноча форма римського родового імені Юлій. Характер: У дитинстві

Юлія – ​​дуже ранима і образлива дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої і життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву.

Коли вона не в дусі, краще її не чіпати, вона має здатність сама відновлювати свій гарний настрій. Завзята спорщіца, дуже неохоче визнає свою поразку в суперечці. Дуже чутлива – погано переносить чужі страждання і вид крові. Не любить залишатися одна в темряві і в обстановці, що викликає почуття тривоги.

Юлія вдало виходить заміж і складностей із чоловіком у неї звичайно не буває. Захоплена домашнім господарством. Для неї це сама головна робота, де вона намагається виявити всі свої найкращі якості й чому присвячує весь свій час. Вона добре готує, уміє створити запаси солінь, варений, консервів.

Завжди рада прийняти гостей, і не тільки смачно нагодує, але й дасть можливість виговоритися. Вона радіє успіхам друзів і не заздрісна. Головне серед захопленні Юлії – книги. Вона сама багато читає і прилучає до читання чоловіка і дітей.

Не дозволить нікому в родині нудьгувати й завжди придумає розвагу.

Фоносемантика: Слово Юлія справляє враження чогось хорошого, красивого, безпечного, гладкого, округлого, доброго, світлого, легкого, ніжного, жіночного, слабкого, веселого, повільного, яскравого, радісного.

Талісман: Дуб

Колір: Яскраво-червоний

Камінь: Янтар

Знак зодіаку: Ім’я підійде Тельцям, Близнюкам, Левам і Скорпіонам.

"); $("#textVersion").text("Domohazyajki вітають всіх Юлій з днем ангела" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23708"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Domohazyajki вітають всіх Юлій з днем ангела