Як цілуються знаки зодіаку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Овни обожнюють поцілунки взасос, а Левиці не проти цілувати в будь-якому місці.

Якщо ти не віриш у гороскопи, то можеш ще раз підтвердити, що ворожіння по зірках – повна нісенітниця. Наприклад, дізнавшись про те, як цілуються різні знаки зодіаку і перевіривши це на особистій практиці. Ось як цілуються жінки різних знаків зодіаку, на думку астрологів.

Овен

Представниці цього знаку володіють найбільш палкими поцілунками. Саме палкими, оскільки їх не можна назвати ні еротичними, ні ніжними, хоча і не помірковані. Також їх не приваблює затяжний поцілунок.

Зазвичай Овни цілують міцно, в засос, нерідко залишаючи на поцілованих місцях відмітини. Можуть при цьому ненароком заподіяти біль.

Цілуються тільки, тоді, коли у них гарний, навіть захоплений настрій. Але до поціновувачів поцілунку цей знак віднести не можна, Овни цілуються достатньо рідко. Найбільше воліють цілувати область обличчя. При цьому вони досить розкуті і готові поцілувати навіть першого зустрічного, якщо він їм сподобається.

Телець

Поцілунок дівчини-Тельця міцний, але м’який. Воліють цілуватися довго і пристрасно. Багато хто відзначає, що у дам цього знаку дивно м’які і теплі губи.

Незважаючи на те, що Тельці цілують міцно, вони незвичайно ласкаві і ніколи не завдають болю. Поцілунок жінки, народженої під цим знаком, за твердженням багатьох чоловіків, дозволяє забути всі тривоги.

Представники цього знаку віддають перевагу цілувати тільки тих, кого добре знають. Більшість з них обов’язково цілує коханця йдучи з дому або повертаючись додому, перед сном і в інших подібних випадках, навіть якщо незадовго до цього вони посварилися.

Близнюки

Рекордсмени за кількістю поцілунків на душу населення, хоча роблять це поверхнево: просто чмокають в щічку або в губи, іноді навіть займаючись при цьому сторонньою роботою.

Їх поцілунки не відрізняються пристрасністю, хоча багатьох приваблюють своєю різноманітністю. Та й самі Близнюки шукають різноманітність в кожному новому поцілунку, тому зі своїми постійними партнерами по любові й шлюбі можуть цілуватися з часом все рідше і рідше.

Зазвичай в свій поцілунок Близнюки вкладають дружню вдячність, тому цілуються частіше з друзями та знайомими при зустрічах або розставаннях.

Але вони також віртуозно володіють технікою еротичного поцілунку і іноді можуть вразити тебе цією здатністю.

Рак

Воліє не стільки цілувати сам, скільки бути поцілованим. Їх поцілунки дуже ніжні, люблячі, душевні.

Більше за інших знаків любить, коли його цілували на ніч, перед сном, або вранці. Раки цілують своб другу половинку, ідучи на роботу або повертаючись з неї. Але на відміну від Тельця, вони, будучи скривдженими, припиняють цілуватися. Відновлюють поцілунки тільки після того, як пробачать кривдника.

Через збентеження дуже рідко цілуються прилюдно. Еротичний початок в поцілунках Рака слабко виражено.

Лев

Людей, народжених під цим велелюбним знаком, можна по праву вважати майстрами гарячого і пристрасного еротичного поцілунку. Причому вони не соромляться демонструвати його на людях і навіть отримують від цього особливе задоволення.

Однак, однією рукою або особою вони не обмежуються і завжди готові цілувати в будь-якому місці. Цілуватися “серйозно” починають набагато раніше за інші знаки.

Діва

Веде себе скромно, зазвичай цілується тільки зі своїм партнером по шлюбі або всіма визнаним коханою людиною. Дуже не любить робити це на публіці і дуже дратується, якщо помічає, що за нею підглядають. За кількістю поцілунків займає в Зодіаку одне з останніх місць.

Якщо хочеш отримати поцілунок Діви, то тобі необхідно бути охайно одягненим, мати відпрасований одяг і вичищене взуття і бути ретельно виголеним.

Непогано також освіжити дихання. Часто перший любовний поцілунок Діви випробовують вже в зрілому віці.

Терези

Знак, найбільш розуміючий толк в поцілунках. Віртуозно володіє його технікою, готовий цілуватися завжди, скрізь, з усіма, як з другою половинкою, так і з тими, з ким познайомився півгодини тому.

За кількістю поцілунків займає одне з перших місць, поступаючись хіба що Близнюкам. Але, на відміну від близнюків, Терези насолоджуються поцілунком набагато повніше. Самі обожнюють цілувати, і в такій же мірі люблять, коли цілують їх.

Поцілунки Терезів, хоча і еротичний, але не обжигаючи жагучий, швидше ніжний і ласкавий. Вони ніколи не заподіють ненавмисного болю, а якщо ти їм у пориві пристрасті прикусиш випадково язик або губу, потім будуть довго обережними.

Скорпіон

Це єдиний знак, який за допомогою поцілунку найповніше передає всю гаму своїх почуттів. Цілуючи, вони вміють висловити все: від обожнювання, ніжності і вдячності до холодності і повного презирства.

Можуть якийсь час приховувати від сторонніх очей поцілунки з будь-якими людьми, але не тому, що соромляться, а через особливу ​​гостроту відчуттів. Також можуть раптово вразити своїм витонченим еротичним поцілунком в людному місці, нітрохи при цьому не бентежачись.

Цілуються часто і завжди пристрасно, але тільки з добре їм знайомими людьми.

Стрілець

Їх поцілунок частіше висловлює захоплення, вдячність, що походить від широти їх неосяжної душі. Для них головне не чуттєве задоволення, а вираз свого ставлення.

Незважаючи на палкість, техніка поцілунку у Стрільців не так на високому рівні. Але при цьому вони прагнуть цілуватися довго, часто і багато.

Козеріг

Самий мало що цілуючийся знак. Вони не схильні, та й не люблять висловлювати таким способом свої почуття. Їх поцілунки або мляві, або холодні і відсторонені. Еротизму, чутливості і теплоти у них майже немає.

Також вважають зайвим оволодіти технікою поцілунку. Козеріг не тільки не цілується прилюдно, але навіть з близькими йому людьми і в інтимної обстановці краще зберігати дистанцію. Козероги уникають цілувати інші частини тіла, крім обличчя. У крайньому випадку, готові офіційно поцілувати руку.

Можуть все життя цілувати партнера по шлюбу перед сном або при зустрічі, але роблять це без будь-якої пристрасті, як ритуал чи данина традиції.

Водолій

Поцілунки Водолія не мають особливих характеристик. Вони можуть бути абсолютно різноманітними. Це не закомплексований знак, він не робить відмінностей між друзями та знайомими, і з однаковим відчуттям цілує і тих, і інших.

Водолій ніколи не віддається почуттям повністю і не дозволяє пристрасті захопити себе. Але цілуватися з Водолієм приємно, тому що в такому поцілунку можна знайти все що завгодно. Він у міру еротичний, досить чутливий. Тим не менш, цей знак не належить до часто цілуючихся.

Більш за все для поцілунків їх приваблює нестандартна обстановка і можливість експериментувати в цій сфері.

Риби

Як і Раки, воліють бути цілованими. Чекають від поцілунку чогось неземного (особливо юні дівчата), тому часто розчаровуються. Вони прагнуть повністю віддатися почуттям і пристрасті, розчиниться в них і не думати більше ні про що, хоча і не розглядають поцілунок з еротичної точки зору, та й техніка поцілунку у них досить низька.

У момент поцілунку Риби як би знаходяться поза свідомостю і забувають про все на світі.

"); $("#textVersion").text("Як цілуються знаки зодіаку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23574"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як цілуються знаки зодіаку?