Як розпізнати чоловічу депресію? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Про те, що у тебе прихована депресія можна не здогадуватися місяцями. І «розкусити» її вийде тільки ретельно покопавшись у своїй психіці.

Чоловіки – потайний народ. Від майбутньої дружини, наприклад, багато приховують, що мали мало сексуального досвіду і вона у них майже «перша». Від друзів – що їх не надто поважають в будинку. Від колишніх однокласників – що у них паршива робота. А від начальства – що пристрасно мріють про підвищення.

Приховують чоловіки багато чого і від себе. Вони ні за що не погодяться визнати за собою таку «бабську» проблему, як депресія. Боязнь, що їх закинуть в зайвій жіночності, заважає розібратися в собі. Ось шість симптомів чоловічої хандри, які допоможуть визначити цю проблему. Отже, у тебе депресія, якщо ти:

1. Довго приймаєш рішення

Не можна сказати, що будь-яка невпевненість відбувається через депресію. Але от якщо ще не так давно «гамлетівські» питання типу «переходити вулицю або не переходити», «знайомитися з цією дівчиною або знайомитися», а тим більше «пропустити келишок ще або зупинитися» тебе не мучили, напевно ти впав у нудьгу.

2. Став менше стресостійким

Якщо раніше скандали в громадському транспорті ти сприймав як безкоштовне шоу, а тепер сварка двох маразматуючих на грунті виборів пенсіонерів у тролейбусі доводить тебе до «живого», це вона – вміло прихована чоловіча депресія.

3. Ведеш себе занадто агресивно

Ворожість до всього, навіть дрібного і незначного, бажання придушити і самоствердитися – так поводяться прищаві підлітки в період статевого дозрівання. Або доведені до крайності дорослі чоловіки.

4. Став частіше випивати

Не обов’язково поодинці і не обов’язково при цьому скаржитися товаришам по чарці на своє життя. Досить просто без видимих ​​причин збільшити свою звичну дозу – за цією ознакою теж можна діагностувати чи охопила тебе депресія.

5. Занадто активно займаєшся спортом

А ще ні з того ні з сього захопишся яким-небудь екстримом начебто швидкісної їзди по нічному місту, стрибків з парашутом або без нього. Все це, як і посилені тренування у спортзалі, – всього лише спроби сховатися від депресії і при цьому не зануритися в пляшку.

6. Втратив інтерес до свого хобі

Якщо раніше провозитися півдня, встановлюючи новий акумулятор в машину або тестуючи безкоштовні антивіруси, ти почитав за щастя, то тепер через півгодини тебе раптом осіняє, що все це повна нісенітниця. Та й взагалі, чим би ти не починав захоплюватися, «перегораєш» в лічені дні? Як ти здогадуєшся, це теж депресія, яку теж треба лікувати

"); $("#textVersion").text("Як розпізнати чоловічу депресію?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23577"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як розпізнати чоловічу депресію?