Як швидко вирішити проблеми? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Якщо мозок забуксував і відмовляється вирішувати купу проблем, що накопичилися, спробуй зробити йому швидке перезавантаження.
Коли в голові бардак, думки налізають одна на іншу, толком не виходить зосередитися ні на одній з них, то здається, що ти навіки загруз у своїх проблемах і питаннях.

У цьому випадку корисно зробити перезавантаження і позбутися від зайвого сміття в голові. Ось кілька кроків, які допоможуть звільнити від купи невирішених проблем твій мозок, якщо він раптом «забуксував»:

1. Витягни все назовні

Один з кращих шляхів звільнення від психологічного безладу. Сядь за комп’ютер, візьми ноутбук, аркуш паперу або починай шкрябати стилусом прямо на екрані КПК. Записуй все підряд, незалежно від того, чи вважаєш ти це дурним або дріб’язковим – пиши все, що приходить в голову.

Не турбуйся про орфографію, граматику або ще про щось. Дозволь своїм думкам і почуттям текти самим собою аж до кінчика пера або кнопок клавіатури. Не зупиняйся, поки є про що писати.

У процесі викладу своїх думок можеш перейти і на «жорсткі» вислови (багатьом допомагає). Головне, не суди, як і не критикуй і не оцінюй з боку те, що пишеш і як себе почуваєш при цьому.

У підсумку цього виливу ти напевно відчуєш себе легше і спокійніше. Голова стане набагато ясніше і допоможе тобі розібратися з усіма проблемами.

2. Визнач речі, які тебе турбують

Знову трохи попишу. Спробуй скласти список речей або питань, які тебе мучать і просто трохи турбують. Це може бути все, що завгодно: проблеми на роботі або в ліжку, майбутні свята, бізнес, здоров’я, батьки, дружина, хом’як молодшої сестри, якій смердить так, що з глузду можна з’їхати і т.д.

Фіксуй все, що хоч трохи дратує або непокоїть – тут нічого не є зайвим і дрібним. До речі, не дивуйся, що всіх цих «радощів життя» виявиться більше, ніж ти спочатку думав.

Як проміжний результат, всіх «ворогів» ти будеш знати в обличчя, а твоєму мозку стане набагато легше концентруватися в боротьбі з ними.

3. Сплануй шляхи вирішення проблем

Завжди існують дні, події або певний час, оптимально відповідний для вирішення тих чи інших питань.

Навпроти кожного пункту в списку джерел неспокою напиши, що має статися, щоб ти зміг вирішити цю проблему і коли ти плануєш її вирішувати. І чи треба її взагалі вирішувати? Може на неї простіше просто забити і забути?

4. Reload

Так, звичайне перезавантаження. Як його зробити і де знайти свій Reset? Та просто влаштуй собі сеанс тиші. Відпочинь. Можна зайнятися медитацією або побути наодинці з тишею.

5. Убий проблему

Візьми вже підготовлений список проблем і починай вирішувати їх одну за одною, викреслюючи кожну вирішену. Порядок не важливий. Іди за списком як тобі подобається, навіть методом «наукового тику».

Після вирішення проблеми, роби перерву, щоб усвідомити зроблене, проаналізувати те, як ти добре з нею розправився. І, звичайно ж, привітай себе з тим, що на один геморой стало менше.

А взагалі-то краще вирішувати питання відразу по їх появі, щоб вони не забивали голову. Як ти вже переконався, не дуже легко носити на шиї повне відро для сміття.

"); $("#textVersion").text("Як швидко вирішити проблеми?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23584"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як швидко вирішити проблеми?