Як не стати невдахою? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щоб не стати аутсайдером, що не живи минулим, не соромся попросити про допомогу і не намагайся зробити все краще за всіх.

Людський потенціал безмежний. Наш мозок – це не комп’ютер і його жорсткий диск ніколи не заповниться.

Ти можеш постійно розширювати свої межі і можливості, досягати нових висот і набиратися нових знань.

А можеш, навпаки, зробити все, щоб поховати свій потенціал.

Щоб уникнути цього і не стати аутсайдером:

1. Не живи минулим

Як кажуть соціологи, чоловікам за 40 все важче зосередитися на сьогоденні. Але найстрашніше, що таку філософію іноді підхоплюють і більш молоді люди. Вони цілими днями жалкують про те, що могли б зробити і не зробили.

Тому запам’ятай: минуле – це минуле. І не важливо, скільки часу ти витрачаєш на роздуми про нього – нічого вже не зміниться. Зіткнувшись з проблемою, не варто цілодобово мучити себе питанням «Як таке могло статися?». Краще запитай себе: «Як я можу все виправити?».

Вчися на своїх помилках, але живи сьогоденням і думай про майбутнє – якщо, звичайно, не хочеш стати хронічним аутсайдером.

2. Не зациклюйтеся на дрібницях

Іноді грубе слово, сказане незнайомою людиною на вулиці, може зіпсувати настрій на весь день. Щоб уникнути цього, запитай себе: «Чи буде це мати для мене значення через рік?». Якщо ні, то чи варто витрачати на таку дрібницю енергію і псувати собі настрій? Сконцентруйся на речах, які матимуть для тебе значення в майбутньому.

3. Не осуджуй інших

Кращий спосіб виправдати свою неспроможність – звинуватити в ній інших! Наприклад, президента – у відсутності хорошої роботи, начальника – в маленькій зарплаті, світ навколо – в нездійснених мріях.

Але пам’ятай, що реалізація твоїх цілей безпосередньо залежить від відповідальності, яку саме ти готовий на себе взяти. Звинувачуючи всіх і вся, ти тим самим знімаєш з себе відповідальність за своє життя і дозволяєш іншим керувати ним. Якщо ж ти згоден стати стовідсотковим господарем своєї долі, то досягнеш всього, що запланував.

4. Не скаржся

Кожен хоча б раз у житті скаржився, це властиво навіть суворим мужикам з кам’яними обличчями і міцними кулаками. Але якщо ти це робиш постійно, то перетворюєшся на магніт для негативу.

Всесвіт повертає всі сигнали, які ми їй посилаємо. Тому якщо від тебе виходить негативна енергія, вона обов’язково повернеться до тебе знову і знову. Якщо ти незадоволений своєю долею, замість того, щоб злословити на її адресу, краще постарайся змінити її.

5. Став перед собою великі цілі

Як не дивно, проблема багатьох чоловіків полягає в тому, що через нестачу впевненості в собі, вони вибирають простіші цілі. Не треба боятися зазнати невдачі. Пам’ятай, хто не ризикує, той не п’є шампанського. У тебе достатньо сил і можливостей досягти всього, чого захочеш, не погоджуйся на менше.

6. Не ховайся від проблем

Будь-яка твоя негативна емоція – це бомба уповільненої дії, яка рано чи пізно вибухне. Тому, якщо щось тебе турбує, виріши це прямо зараз. Не ховайся від проблем, а вирішуй їх.

7. Вір у свої сили

Генрі Форд сказав: «Неважливо, що ви думаєте – можете ви чи не можете – все одно ви праві».

Немає нічого більш потужного у світі, ніж сила переконання. Якщо ти вважаєш, що у тебе немає сил на щось, твій розум знайде докази цьому. Якщо ж ти віриш у свої сили, вони прийдуть тобі на допомогу.

8. Приймай допомогу від інших

Деякі люди відмовляються від допомоги, коли потреба у ній очевидна. Це нерозумно. Ніколи не треба соромитися попросити про допомогу. Іноді проблема, на вирішення якої ти витратив би не одну годину, може зважитися іншою людиною за секунду.

9. Не зволікай і не відкладай

Повільність – це найвірніший шлях поховати свій потенціал. Якщо ти хочеш не добитися жодної з поставлених перед собою цілей, постійно відкладай їх на потім.

Якщо ж ти хочеш досягти всього, що запланував, почни діяти прямо зараз! Не сумнівайся в собі. Поки ти робиш те, що тобі подобається, ти на вірному шляху.

10. Не зациклюйтеся на деталях

Бажання робити все ідеально, звичайно, похвальне. Але саме воно подарувало світу мільйони невдах.

Згадай про принцип 80/20: “На 80% результату, що досягається в роботі, у нас йде 20% усього витраченого часу». Намагаючись все відшліфувати і «добити» остальні 20%, ти витратиш 80% своїх зусиль. Тому, якщо ти поженешся за ідеальним результатом, то дуже швидко витратиш енергію і завжди будеш плестися у хвості.

"); $("#textVersion").text("Як не стати невдахою?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23588"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не стати невдахою?