Як перемогти ревнощі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ревнощі забавні тільки у водевілях і комедійних фільмах. У реальності вони можуть стати джерелом серйозних неприємностей. Так як перемогти ревнощі і зберегти відносини?

Здавна руйнівні властивості ревнощів служили благодатним грунтом для творчості драматургів і головним болем для всіх інших. Після неодноразових спроб зрозуміти її природу італійські вчені заявили, що всьому виною відхилення в психіці. Не будемо так категоричні і обмежимося рекомендаціями, як перемогти ревнощі (інакше доведеться визнати, що більшість наших співгромадян психічно не здорові). Отже, що робити, якщо ти помічаєш, як твої ревнощі з милих перетворюється на моторошно дратівливі.

Як перемогти ревнощі: 5 вірних способів

1. Тобі слід розуміти, що ревнощі – це один із проявів невпевненості в собі. Проектуючи цю невпевненість на партнерку, ти приписуєш їй свої таємні бажання і гріхи. Якщо фактів зради немає, а ревнощі гризуть все сильніше, можливо ти просто шукаєш спосіб виправдати своє бажання “сходити на ліво”. Правильна розстановка пріоритетів допоможе розібратися з незадоволеною потребою. Тобто ти або все-таки зміниш кохані, або усвідомлено відмовишся від цієї можливості.

2. Ревнощі – вірний спосіб змусити партнера до зради. Постійні закиди в тому, чого твоя дівчина не скоювала, можуть привести її до думки, що краще вже хай буде привід. Також вона може піти на цей крок з протесту проти спроб обмежувати її свободу. Ти ж не хочеш цього? Тоді визнай її право на якісь моменти в особистому житті, без твоєї участі. Адже тобі зовсім не обов’язково бути присутнім на всіх її зустрічах з подругами.

3. Тобі необхідно знизити ступінь емоційної залежності від партнерки. Можливо, твої ревнощі викликані її професійною успішністю або ефектною зовнішністю. Тоді це почуття просто похідне від заздрості. Краще використовуй свою надлишкову енергію для самореалізації. Розвивай в собі ті якості, за які тебе полюбили. Заодно, не погано б дізнатися, що це за якості. Адже ваші думки з цього приводу можуть не збігатися.

4. Будь чесний у відносинах. Як перемогти ревнощі, не маючи доказів невинності коханої? Якщо у тебе з’явилися сумніви в її вірності, обговори їх з нею. Не треба боятися. Найстрашніше, що може трапитися це розставання. Повір це краще, ніж мучитися здогадками і переводити її і себе. Найчастіше у відвертій розмові з’ясовується, що причини для ревнощів надумані і викликані непорозумінням або випадковим збігом обставин.

5. Підніми самооцінку. Однією з причин ревнощів може бути нерозуміння того, як можна любити такого нічим не видатного “середнячка”. Поки ти не зрозумієш, що гідний любові – не заспокоїшся. Постійні пошуки підступу й користі у взаєминах до добра не приведуть. Відстоюй свої права і рівне партнерство у відносинах. Так ти будеш впевнений, що тебе не використовують для досягнення своїх цілей. Переставши принижено підтакувати, ти заслужиш повагу партнерки і виключиш привід відчувати себе негідним.

Тепер ти знаєш, як перемогти ревнощі і розумієш, що найчастіше вона харчується твоїми ж недоліками. Немає межі досконалості і тобі ще є куди рости.

"); $("#textVersion").text("Як перемогти ревнощі?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23555"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як перемогти ревнощі?