Як не залишитися для неї просто другом? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Не вішай носа, якщо не знаєш, як відразу стати її бойфрендом. Ми навчимо, як переконати панночку, що її головний принц на коні – це ти.

Що робити, якщо ти давно знайомий з коханою тобою дівчиною і дуже близько з нею спілкуєшся, але далі дружби ваші справи ніяк не заходять? Ти занадто м’який і не можеш їй відмовити. Як виправити ситуацію? Ми дамо поради, як вийти з її френд-зони.

1. Не погоджуйся робити все, що вона побажає. Ти не ганчірка, маєш власні амбіції та бажання. Якщо тобі не хочеться перетворитися на її підручного пса, або персональне обслуговування, припини виконувати всі її забаганки.

2. Якщо домовився зустрітися з друзями – так і поступай, а не сиди поруч з нею. Ти – вільна людина, а не увязнений в її в’язниці.

3. Ігноруй прохання поговорити з нею на ніч по телефону, щоб дівчина швидше і солодше заснула. Ти – не радіо, не казки бабусь і не розважальне ЗМІ. Побажай добраніч і займися своїми справами.

4. Не проводжай її постійно на роботу. Хоч це і походить на манірність, але всьому має бути міра. Якщо вона – ще не твоя друга половина, чому цим не займеться хтось інший?

5. Якщо не в’яжеться з дівчиною мрії, не закохуйся в кожну зустрічну. Не піддавайся емоціям і не впадай у крайнощі. Тим більше, та єдина, увага якої тобі так дорога, цього може не зрозуміти і не оцінити.

6. Ніколи не вислуховуй її скарги і розповіді про інтимні подробиці особистого життя. Це перша ознака того, що дівчина не розглядає тебе в якості партнера для сексу і майбутніх серйозних стосунків.

7. Вміти вислухати – ціле мистецтво. Якщо ти оволодів ним – не зловживай цим по відношенню до подруги. В іншому випадку перетворишся на подушку для сліз. Демонструй свої амбіції і розповідай про свої пригоди. Ти – теж жива і амбітна людина.

8. Угода дорожча за гроші. Якщо з кимось про щось домовився, подруга ні в якому разі не повинна порушити твої плани. Тим більше, якщо їй у черговий раз захотілося просто твоєї уваги тебе.

9. Не ходи з нею в салони краси. І, тим більше, не погоджуйся на пропозиції поекспериментувати з твоїми нігтями або волоссям. Ти – серйозний, стильний хлопець і сам знаєш, як одягатися чи стригтися.

10. Будь конструктивним і продуманим у вчинках. Плануй майбутнє, щоб закон підлості в черговий раз не повторювався: сьогодні вона з тобою зустрічається, а завтра виходить заміж за іншого.

11. Не ходи з нею на побачення до інших пар. Часто-густо трапляється, коли помічаєш, що твоя дівчина вирячилася на твого приятеля.

12. Дають – бери. Якщо раптом подрузі захотілося зайнятися з тобою сексом – не відмовляй їй у насолодах. Постільна білизна – один з кращих способів змусити дівчину поглянути на тебе під іншим кутом.

13. Не витрачай час даремно. Якщо ти один сидиш в барі, не розмовляй з нецікавими тобі незнайомками. Цим ти не врятуєш себе від роздумів про неї.

14. Не питай постійно, чи все у неї в порядку? Навіть і у турботи повинна бути міра. Ти ж поруч з нею, все чудово бачиш і усвідомлюєш. Будь уважним, але не набридливим.

15. Встанови кордону між вашим спільним і твоїм особистим. У кожного хлопця повинні бути хоч і маленькі, але, все ж, секрети.

16. Завжди забираєш її з вечірок, або чекаєш після роботи? Ти дуже люб’язний, але так ніколи не зможеш стати її єдиним і неповторним. Запам’ятай: твоя мета – зав’язати з нею стосунки, а не перетворитися на другого тата.

17. Якщо відносини стають зовсім нудними і натягнутими – не мучся, порви з нею. Прийми тверде рішення, яке допоможе все розставити по місцях.

18. Будь поступливим, але не постійно. Не соромся вибирати фільми, на які ви підете в кінотеатр. У тебе теж є смаки і переваги.

19. Не нервуй, коли купуєш їй подарунок на останні гроші. Вона не повинна знати про це. Залишайся впевненим у собі.

20. Якщо ти прийшов до неї на дівич-вечір, не плати за неї, тим більше, за її подруг. Ти – гість, а не спонсор. Знай собі ціну.

"); $("#textVersion").text("Як не залишитися для неї просто другом?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23558"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не залишитися для неї просто другом?