Як себе мотивувати? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Коли світ не милий і все набридло, це ще не привід здаватися. Ми знаємо, як вийти з депресії. Читай поради, які допоможуть тобі перемогти битовуху.

Якщо все і всі набридли, а життя з кожним днем ​​перетворюється на монотонний стукіт коліс рутини – не впадай у відчай. Це чергова чорна смуга, яка коли-небудь, але закінчиться. Хочеш скоріше з нею попрощатися? Ми знаємо пару секретів, як мотивувати себе під час затяжної депресії.

Оточення

Ніколи не зневажай підтримкою рідних, близьких, друзів і колег. Це постійне і найближче оточення для тебе. Вони більше всіх знають про твої звички, потяги і слабкості. Саме тому тільки вони знають, куди правильно натиснути, що, де і як сказати, щоб мотивувати тебе. Не ігноруй їх. Навпаки, відповідай взаємністю.

Підготовка

Завжди плануй свій робочий графік, обід і тренування. Таким чином ти налаштовуєшся на певний режим, який протягом дня і виконуєш. Якщо ж всі будеш робити спонтанно, такі сюрпризи будуть діяти навпаки: втомлювати, віднімати зайву енергію і час. Будь готовий до всього, але плануй справи заздалегідь. Це теж допоможе мотивувати свої дії.

Психолог

Якщо справи зовсім погані, ходи до психолога. Нехай фахівець розбереться в твоїх проблемах і допоможе знайти правильний вихід з ситуації. Не шкодуй грошей: хто знає, можливо, така процедура витягне тебе з хиткої битовухи і в майбутньому принесе мільйони доходів.

Тренування

Під час депресії і тренування не в радість. У такому разі не витрачай свій час, на те, що не приносить задоволення в даний момент. Краще займися насущними проблемами: сім’я, робота, здоров’я або просто неробство. Британські психологи стверджують, що бити байдики – теж відмінна панацея від депресії, втоми і напруженого робочого режиму.

Але якщо твій організм не може обходитися без фізичних навантажень, зменшити кількість підходів до двох. Перша фаза тренування розігріває твої м’язи і підтримує їх у формі. Решта підходить – робота виключно на зростання маси.

Зразок

Якщо не можеш мотивувати себе – знайди зразок для наслідування. Це не означає, що ти повинен перетворитися на його двійника. Запозичать всі позитивні риси і сильні сторони характеру. Якщо не виходить – знайомся і спілкуйся з ним. Так буде простіше довідатися все те, що робить його сильним, сміливим, впевненим і вмотивованим. Але не забувай і про власну унікальність.

"); $("#textVersion").text("Як себе мотивувати?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23566"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як себе мотивувати?