Топ-5 практичних вправ для тантричного сексу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Тантричний секс – справа тонка. Багато хто про нього чув, деякі навіть хотіли ним зайнятися, але мало хто знає з чого саме потрібно починати.

Давай розставимо крапки над «i». Тантра – це не набір технік, це стан, в якому ти абсолютно віддаєшся процесу любові. Головне в тантричному сексі духовне і сексуальне єднання, а не твої фрикції. Відомий гуру і містик Ошо про тантричний секс говорив так: «це не вивільнення, це не викид енергії. У тантричному сексі ви зливаєтися воєдино – з самого початку, а не наприкінці ».

Для того щоб пробудити свою чуттєвість і протриматися в сексуальному тантричний марафоні кілька годин, опановуй кілька вправ.
 
Тантричний секс: 5 практичних вправ

Нюхай. Підготуй кілька предметів, що володіють характерним запахом. Наприклад, апельсинові кірки, імбир, банани, мед, ароматичні масла. Разом з партнеркою як слід, вивчи ці запахи, а потім зіграй з нею в «угадайку»: зав’яжи кохані (а тантричний секс потрібно практикувати саме з коханою жінкою) очі, і дай їй понюхати то один предмет, то інший. Потім попроси вгадати, що саме вона нюхала. Поміняйтеся ролями. Така гра допоможе вам обом навчитися зосереджуватися на своїх нюхових відчуттях.
Трогай. Друга вправа на тренування дотику. Приготуй речі, зроблені з різних тканин: вовни, шовку, джинси, бавовни, хутра, і спробуй запам’ятати, які вони на дотик. Повтори гру «угадайка», тільки з еротичним ухилом. Дозволь партнерці зав’язати тобі очі і по черзі проводити одягом по будь-якій частині твого тіла. Зосередься на цих відчуттях. Потім помінятися місцями.

Слухай. Включи музику (краще всього підійде класична або лаунж), ляж на ліжко разом з партнеркою, закрий очі і постарайся простежити партію якогось одного інструмента, як якщо б ти намагався відстежити голос співрозмовника, з яким ти розмовляєш в дуже шумному кафе. Якщо хтось з вас засне під час цієї вправи – не біда. Спокійний солодкий сон – це теж складова тантри.

Їж. Приготуй різні продукти: овочі, фрукти, солодощі. Зав’яжи партнерці очі і обережно годуй її, по черзі змінюючи наїдки. Нехай вона називає продукт, яким ти її годуєш. Потім дозволь їй виконати те ж саме з тобою. Зосередься на смакових якостях. До слова, статистика твердить, що більшість людей до 60-ти років втрачають 50% смакових рецепторів. Щоб цього не сталося – тренуй свої рецептори.

Дихай. Нехай твоя партнерка ляже на спину і широко розсуне ноги, згинаючи їх у колінах. Ти ляж на спину так, щоб твоя потилиця знаходилася між ніг твоєї коханої. Сенс вправи полягає в тому, щоб синхронізувати дихання з партнером, сприймаючи себе і його як єдине ціле. Якщо це вдається, енергія обох багаторазово зросте, і виникне відчуття захоплення.

Ці вправи допоможуть тобі стати більш чуйним і чуттєвим, а відчуття під час сексу стануть гостріше. Тренуйся, і можливо, з часом зможеш скласти конкуренцію Стінгові, який стверджує, що може займається тантричним сексом як мінімум п’ять годин без перерви.

"); $("#textVersion").text("Топ-5 практичних вправ для тантричного сексу" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23547"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Топ-5 практичних вправ для тантричного сексу