Чому жінки часто одягаються в червоне? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Шукай жінку в червоному: дівчата в 3 рази частіше надягають червоний або рожеве одяг, коли вони знаходяться на піку фертильності.
Дослідження, проведене вченими з Університету Британської Колумбії, також показало, що у 77% жінок, які були одягнені в ці два кольори, вірогідність зачаття дитини була дуже високою.

«Вибір кольору одягу відбувається на підсвідомості. Жінки еволюційно запрограмовані привертати увагу партнерів, коли вони знаходяться на піку репродуктивності. До того ж, ряд досліджень підтвердив, що чоловіки вважають червоний – найсексуальнішим кольором », – говорить співавтор дослідження Джессіка Трейсі.

Але якщо дівчина всіляко намагається привернути твою увагу, це ще не говорить про те, що вона хоче від тебе дітей. Дослідження показують: коли дівчина перебуває в хорошому настрої, вона буде готова поговорити абсолютно з усіма представниками чоловічої статі, які перебувають у полі зору.

"); $("#textVersion").text("Чому жінки часто одягаються в червоне?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23520"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому жінки часто одягаються в червоне?