Які найстрашніші страви на планеті? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Чого тільки не закидає людина в свій шлунок: ми з’ясували, після яких закусок довго не живуть.

Пропонуємо твоїй увазі п’ять «продуктів», які цивілізація знає споконвіку і які язик не повертається назвати продуктами харчування.
І попереджаємо зайвий раз – не варто кидатися з головою в цю екзотику. Адже вона багато в чому попахує дикістю і середньовіччям.

Сурма
Цей отруйний металоїд, тим не менш, в давнину вживали з їжею в невеликих кількостях як протизаплідний засіб. Трохи більше – для радикального очищення шлунка. У значних же кількостях викликає головний біль, відчуття депресії, запальні процеси, серцеву недостатність і смерть. Середньовічні люди не знали, що сурма має властивість накопичуватися в організмі. Може, тому тоді була така велика смертність?

Калабарські боби
Дуже отруйна рослина, яка при вживанні викликає розлад нервової системи, сильні м’язові спазми, ураження шлунково-кишкової системи, сильно утруднене дихання і смерть від задухи. Тим не менш, жителі тропічної Африки, де виростають ці боби, приймають їх всередину. Але не як їжу, а як сильний інгредієнт для визначення винності чи невинності злочинця при недостатності доказів. Особливо це стосується звинувачень у чаклунстві і подружній зраді. Якщо проковтнувша людина вмирає, вважається, що він винен у злочині.

Коктейль з креветок у ресторані St. Elmo Steak Хосе
У цьому закладі в американському штаті Індіана подають особливо сміливим і витонченим гурманам блюдо з креветок. Креветки як креветки, ось тільки поливають їх фірмовою отрутою. До складу оригінального соусу входить Allyl isothiocyanate – речовина, в п’ять разів токсичніша, ніж миш’як. Ті хто Спробував цю страву запевняли, що відчували себе ніби на електричному стільці.

Перець – привид Naga йолокія
Цьому перцю немає рівних у світі за гостротою завдяки великому вмісту в його складі хімічної речовини капсаїцину. Кажуть, достатньо чотирьох стручків цього червоного чилі, щоб убити людину. У великих дозах капсаїцин викликає лихоманку, жар, порушення функцій нервової системи, сильний головний біль. Тим не менш, Naga Jolokia століттями входив в раціон жителів Індії. Завдяки глобалізації, цей сверхжгучий продукт потрапив і в раціон європейців.

"); $("#textVersion").text("Які найстрашніші страви на планеті?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23528"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які найстрашніші страви на планеті?