Як пити біле пиво? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ти не дуже добре знаєш, що таке біле нефільтроване пиво? Що ж, ми допоможемо тобі заповнити цей пробіл.

Прийшло тепло, а значить, саме час поговорити про біле пиво – одне з найбільш освіжаючих в спеку. Заодно звернемо увагу на особливості цього явно недооціненого пива.

1. Біле пиво – це пшеничне пиво
Де б ти не замовляв біле пиво, як би воно не називалося, пам’ятай: біле пиво практично завжди тотожне пшеничному пиву. Воно завжди світліше інших елів і має характерний мутнуватий відтінок. В якості основи для цього напою пивовари використовують ячмінний солод і несоложену пшеницю.

2. Біле пиво має фруктовий присмак і добре освіжає
Де б не вироблялося це пиво – у Бельгії, Німеччині, Чехії чи деінде, «класика жанру» вимагає, щоб воно мало помітний присмак фруктів. У поєднанні з відмінним освіжаючим ефектом, воно сприймається любителями легкої їжі і знавцями пінних напоїв як більш апетитне, ніж будь-який інший вид пива.

Втім, варто звертати увагу на рівень кислотності. Наприклад, замовляючи популярне німецьке пиво Berliner weisse, незайве попросити трохи цукру. Можливо, він тобі знадобиться для нейтралізації занадто кислого смаку цього напою.

3. Біле пиво зазвичай подається у високих склянках
Завдяки такі посуді напій може показати себе у всій своїй пінні красі. Тим часом, форма склянки обрана таким чином, щоб бульбашки вуглекислого газу повільно піднімалися по напою. Тим самим пиво довше залишається «свіжим». Крім того, у «правильної» склянки має бути масивне важке дно, вузька середня частина і широкий сферооподібний верх. Цокаються традиційно денцями, і тому також вони робляться масивними і міцними. Безпосередньо перед наливанням склянки миють у холодній воді, щоб контролювати швидкий підйом піни.

4. Біле пиво – одне з найбільш універсальних напоїв під час їжі
Як і у випадку з вином, кращими сортами пива до кулінарних творів є більш збалансовані і не нав’язуючі свою індивідуальність. В ідеалі, як, скажімо, часник не повинен «забивати» собою дивовижний спагетті з м’ясом під чудовим томатним соусом, так і пиво не повинно «відтягувати» на себе увагу їдця. І якщо той чи інший сорт міцного або темного елю гарний тільки після рясного столу, то біле завжди буде відмінним супроводом безпосередньо під час їжі – від легкого салату до м’яса або риби.

5. Дріжджовий осад в білому пиві – його унікальна особливість
Пшеничний білок, дріжджі, спеції і трави утворюють в пиві велику кількість осаду. І це прекрасно! Однак треба знати, як правильно користуватися цією перевагою білого пива перед іншими сортами. Осад ще в пляшці треба збовтати і вилити в келих разом з усім пивом – як це роблять з нефільтрованим пивом. Тільки після цього є шанс відчути справжній, повноцінний смак білого пива. Зрозуміло, тобі вирішувати, робити так чи ні, але, залишаючи осад у пляшці, ти сам позбавляєш себе неповторності смаку.

"); $("#textVersion").text("Як пити біле пиво?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23531"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як пити біле пиво?