Як покращити відносини за 15 хвилин? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Проживання в сотні кілометрів від своєї «половинки» йде на користь стосункам, як показало нове дослідження Університету Корнелл.
На відміну від закоханих, які проживають в одному місті, пари, які живуть далеко один від одного, на 8% краще ставляться до своїх партнерів, і на 3% більше задоволені відносинами. Також опитані, які перебували зі своєю «половинкою» у різних містах, рідше мали сумніви з приводу своїх почуттів. Їм, також, частіше вдавалося зберегти стосунки протягом 2 і більше років.

«Через відстані тобі доведеться прикладати більше зусиль, щоб зберегти близькість і романтику. Подібні відносини призводять до більшого почуття довіри і взаєморозуміння », – пояснює співавтор дослідження Кристал Цзян.

Вчені радять: якщо ви зі своєю улюбленою живете разом і застрягли в повсякденній рутині, вам необхідно приділяти по 15 хвилин на день для обговорення хвилюючих вас питань, а також планів на найближчий тиждень або місяць.

"); $("#textVersion").text("Як покращити відносини за 15 хвилин?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23504"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як покращити відносини за 15 хвилин?