Яким спортом краще займатися влітку? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Досить пити пиво і валятися на шезлонзі. Літо – час не тільки загоряти. Використовуй спеку в своїх цілях: нехай вона грає за твою команду.

Головне – не перемога, а участь. Якщо звик завжди бути на першому місці – йди у великий спорт. Ну а якщо ти простий хлопець і не ганяєшся за лаврами слави, а хочеш приємно і спортивно проводити час, залишатися в гарній формі і залучати дівчат своїм підкачаним тілом – ми знаємо, що саме тобі допоможе. Mи розповімо тобі про літній спорт, який гарненько змусить тебе попотіти.

Волейбол

Думаєш, у волейбол грають тільки двометрові велетні? Не кажи дурниць. Усім і завжди подобалося ганяти з м’ячем, особливо на пляжі під літнім сонцем. Не соромся. До того ж пляжний волейбол підкачає твої худі ноги, стегна і сідниці. Ну а якщо ти сором’язливий хлопець, така забава допоможе відшукати причини для знайомства з місцевими засмаглими красунями.

Драгонбот (веслування на каноє)

Хоч каноє вже більше двох тисяч років і придумали їх китайці, але тільки недавно такі шлюпки почали застосовуватися для спортивних змагань. Драгонбот – це величезний човен-каноє, в який може сісти 20 веслярів. Зазвичай відстані для змагань невеликі, але, повір, навіть натовпі сильних хлопців з веслами в руках ледь вдається розігнати такий пароплав на нормальну швидкість. При такому навантаженні ти гарненько підкачаєш руки замість того, щоб валятися на шезлонзі і ліниво потягувати пиво.

Теніс

Теніс – не просто універсальний спорт. Мало того, що ти приведеш в порядок ноги, руки, поганяєш за м’ячем, гарненько попотієш і натренуєш реакцію, так до всього ж зможеш і заощадити: бігові кросівки, ракетку і кулі можна купити в будь-якому спортивному магазині. А ще частенько на корти приходять пограти симпатичні дівчата, з якими, ми впевнені, тобі буде багато про що не лише поговорити.

Хокей з м’ячем

І влітку можна грати в хокей. Взимку можеш ходити на каток і ганяти на ковзанах, у спеку одягай ролики і продовжуй займатися улюбленою справою. Не бійся, у літньому хокеї хлопці якщо і б’ються, то тільки при падіннях об асфальт. Такий спорт вижене весь алкоголь.

Бокс

Страх – твій головний ворог. Не бійся того, що на бокс записуються виключно світові чемпіони та вправні забіяки. Часто-густо вчитися давати здачі приходять звичайні хлопці, такі, як і ти. Цей спорт – відмінне тренування для всіх м’язів вище пояса, яке збільшить твою витримку, натренує швидкість і підвищить бойові здібності. Ти ж не хочеш мочитися за першої кривої фрази якогось місцевого горили.

Баскетбол

Баскетбол – універсальна гра: ти можеш ганяти з м’ячем і влітку, і взимку, в спортзалі і на вулиці, втрьох і натовпом. Закидай окуляри і тренуйся. Одна проблема: при недосвідченому поводженні з м’ячем можуть постраждати пальці. Бережи їх, вони тобі ще можуть згодитися.

Велосипед

Крутити педалі – завжди і скрізь корисно. Неважливо, буде це шосейний марафон, позашляхова трясучка або просто маленький заїзд навколо будинку. Сьогодні це вельми популярний спорт і ти можеш зустріти красиву дівчину, якій легко і з задоволенням складеш компанію. Тільки не перестарайся зі швидкістю, щоб потім зміг підняти свого коня пішки на 5 поверх.

Футбол

Про футбол і говорити-то нічого. Правда, не всім подобається ця гра. Але ти ж не хочеш, щоб у тебе були некрасиві ноги і обвислий зад? І серце теж скаже спасибі. Ну а якщо ведеш себе взагалі як колода, коли м’яч падає до ніг – можеш стояти на воротах і підтягуватися, поки інші ганяються за перемогою.

Американський футбол

А чому б не спробувати щось новеньке? Купи м’яч і поганяй з друзями в американський футбол. Ми впевнені: вийде забавна гра, яка вас не залишить байдужою. Немає нічого приємніше, ніж подуріти в боротьбі за м’яч. Тільки будь обережний: через травми часто такий футбол плачевно закінчується.

Бейсбол

Бейсбол – ще один шлях поекспериментувати в спорті. Якщо ти ніколи не грав, варто спробувати. Така забава – відмінне тренування як для уваги, так і для швидкості реакції. Ти ж не хочеш отримати в око м’ячем і повертатися додому з підбитим обличчям?

"); $("#textVersion").text("Яким спортом краще займатися влітку?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23516"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Яким спортом краще займатися влітку?