Як стати здоровшим? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Енергійні та усміхнені люди менш схильні до розвитку ішемічної хвороби серця (ІХС), ніж ті, хто постійно хмуриться.

Дослідники спостерігали за чоловіками і жінками, страждаючими від ІХС, протягом 5-25 років, і вимірювали їх благополуччя. У тих, хто відчував себе щасливим, шанс розвитку хвороби був у 3 рази нижче, ніж у похмурого чоловіка або жінки, за даними дослідження, яке було опубліковано в «American Journal of Cardiology».

Вчені не зовсім впевнені, чому щастя зменшує ймовірність розвитку ІХС, але життєрадісність і легкий характер дозволяють протистояти не тільки хворобам серця.

«Позитивний погляд на речі має сприятливий вплив на ряд захворювань. Єдине, що для нас залишається загадкою, так це те, чому подібне відбувається. Через відсутність стресу? Через спосіб життя, який формує позитивне світосприйняття? Поки що вчені не здатні відповісти на це питання », – говорить Ерік Ж. Тополь.

"); $("#textVersion").text("Як стати здоровшим?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23488"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як стати здоровшим?