Як швидко кинути курити? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Як кинути курити і залишити нікотинову залежність у минулому.

Якщо всі спроби кинути курити «з понеділка» або «з початку відпустки» провалюються, а творіння Аллена Карра легко викликають у тебе лише сонливість, то побороти тягу до тютюну допоможуть наступні хитрості.

1. Знайди заміну сигаретам

Звичка тягнутися за сигаретою пов’язана не тільки з психологічною, але і з фізіологічною залежністю. Організм звик щодня одержувати дозу нікотину, і в його відсутності наступає абстинентний синдром. Розчарування, дратівливість і занепокоєння можуть змусити тебе закурити знову.

Щоб цього не сталося, спробуй нікотиновий пластир, цукерки з нікотином, пігулки або спеціальну жувальну гумку. Якщо відчуваєш, що цього мало, звернися до лікаря. Він випише ліки, які знизять рівень стресу і допоможуть зосередитися на справах.

2. Заручися підтримкою

Розкажи друзям, родичам і колегам про те, що ти вирішив кинути палити. Приєднайся до групи підтримки, зареєструйся на форумі – якомога більше спілкуйся з тими, хто кидає цю шкідливу звичку. На худий кінець, допомогти тобі вибрати правильну стратегію поведінки в перші декілька тижнів після відмови від сигарет може і візит до психотерапевта.

3. Керуй гнівом

Нікотин допомагає розслабитися? Якщо ти в цьому впевнений, терміново знайди новий спосіб знімати стрес. Це може бути регулярний масаж, розслаблююча музика, йога або чай.

4. Залишайся тверезим

Будь-які алкогольні напої підсилюють бажання закурити. Це найпоширеніший «спусковий гачок» з тих, що примушують людей знову і знову тягнутися до сигарети.

Для деяких курців таким поштовхом стає ранкова чашка кави, яку на час варто замінити чаєм. Тим, хто завжди курив після їжі, варто підібрати інше заняття на цей час. Наприклад, чистити зуби або жувати гумку.

5. Займися прибиранням

Викуривши останню сигарету, негайно викинь всі попільнички та запальнички. Вимий квартиру, перепри штори, здай в чистку килими, щоб знищити запах сигаретного диму, який в’їдається в речі та меблі. Якщо ти цього не зробиш, запах буде зайвий раз нагадувати про кинуту звичку.

6. Пробуй кинути знову і знову

Безліч людей зриваються, і знову починають палити. Використовуй такі зриви як можливість краще дізнатися самого себе. Проаналізуй, через що ти знову потягнувся до сигарети. І неодмінно вибери точний день, в який ти знову кинеш палити.

7. Більше рухайся

Під час бігу, гри у футбол або катання на роликах палити не хочеться. Будь-який рух допоможе тобі пом’якшити деякі симптоми абстинентного синдрому і хоч би ненадовго забути про тютюн.

8. Забудь про дієти

Одночасно кидати палити і сидіти на дієті – дуже складне завдання. Але якщо ти не будеш стежити за тим, що їси, то ризикуєш втратити форму і набрати кілька зайвих кілограмів. Спробуй урізноманітнити свій щоденний раціон корисними продуктами. Читай літературу про здорову їжу, а ходячи по магазинах, вивчай етикетки. Так ти зможеш зберегти свою вагу.

9. Придумай собі винагороду

Кидаючи курити, ти економиш гроші. Підрахуй, скільки саме ти не витратиш на сигарети за день, тиждень або місяць. А потім вирушай у магазин, щоб купити винагороду для себе на цю ж суму.

10. Пам’ятай про здоров’я

Відмова від куріння знижує артеріальний тиск і частоту пульсу. Рівень окису вуглецю в крові повернеться в норму вже протягом першого дня без сигарет. Знайди якомога більше фактів на користь відмови від куріння, напиши вподобані на стікерах і розверни їх по квартирі.

"); $("#textVersion").text("Як швидко кинути курити?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23491"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як швидко кинути курити?