Як не захворіти у дорозі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
У дорозі, особливо довгі, непросто забезпечити раціональне і здорове харчування. Найчастіше водій і пасажири або користуються явно холестериновим фаст-фудом, або зовсім відмовляються від їжі. І те й інше насправді шкідливо. У цьому випадку організм просто починає протестувати. Тому ми пропонуємо кілька порад, які допоможуть зробити твою подорож здоровою і приємною.

1. Заздалегідь подбай про свій сніданок і обід

Багато людей, відмовляючись від їжі в дорозі, роблять велику помилку. Розраховуючи свою поїздку, необхідно заздалегідь планувати не тільки час і тривалість зупинок для відпочинку, а й те, що і скільки ти будеш їсти в дорозі. Рекомендується запастися набором всіляких протеїнових батончиків, на сніданок в дорозі можна захопити яйця, вівсяні пластівці, йогурти з фруктами і горіхами з низьким вмістом цукру. А ось борошняними виробами захоплюватися не варто – мішечок волоських горіхів краще, ніж рогалик або булочка.

2. Відмовся від солодких напоїв

Збалансована кількість рідини в організмі – дуже важлива умова нашого здоров’я. Але цей фактор стає ще більш важливим, якщо людина вирушає в дорогу. Мандрівникам експерти радять налягати на просту воду, так як підсолоджені дрінки згубно впливають на імунну систему. Замість яблучного або апельсинового нектару краще захопити з собою що-небудь з кислинкою – наприклад, сік граната, в якому менше цукру, але дуже багато антиоксидантів. Але якщо від яблучного чи апельсинового соків зовсім відмовитися не виходить, то добре б його трохи розбавити простою водою. Ну і зрозуміло, вранці перед поїздкою варто випити чашку-другу кави, а ввечері – чашку свіжого зеленого чаю.

3. Запасися насінням

Перемогти хворобливі напади голоду допоможуть просте лляне насіння. Причому лляне насіння краще, ніж лляна олія. Додавай їх у різні дорожні закуски. І не скупись на цей натуральний і корисний продукт. Наприклад, для порції йогурту – чайну ложку насіння льону.

4. Виспись перед дорогою

Втім, весь оптимальний раціон харчування може виявитися марним, якщо перед виїздом на трасу ти мало і неспокійно спав. Організм, позбавлений достатнього нічного відпочинку, схильний до стресів і накопичує зайву кількість жиру. Щоб нормально виспатися – не менше шести з половиною годин! – Не дивися з вечора по телевізору бойовики-екшени і не засиджуйся за комп’ютером.

5. Приймай вітаміни

Дорога – це завжди посилений контакт з великою кількістю шкідливих мікробів. Для зміцнення імунної системи медики рекомендують захопити з собою невелику пляшку з вітаміном D3 або упаковку мультивітамінів. Ну і приймати вітаміни треба не тільки під час подорожі, а й перед нею.

"); $("#textVersion").text("Як не захворіти у дорозі?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23501"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery)



 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як не захворіти у дорозі?