Як дезодоранти шкодять здоровю? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Щодня ти користуєшся дезодорантами, одеколонами та іншими подібними продуктами, які, як виявилося, можуть серйозно тобі нашкодити.

Дезодоранти, одеколони й навіть деякі упаковки для харчових продуктів можуть провокувати ожиріння і збільшують ймовірність захворювання на діабет. Дослідження на цю тему опублікували в британському журналі Environmental Health Perspectives.

Справа в тому, що в цій продукції, якою тобі доводиться користуватися щодня, містяться хімічні речовини фталати. Чим більше їх міститься в крові, тим вище ризик захворювання на цукровий діабет.

Для чоловіків наслідки серйозніші: високий рівень фталатів підвищує ймовірність ожиріння і знижує якість сперми. Навіть невеликі дози цих речовин в організмі впливають на рівень тестостерону.

Вчені стверджують, що знизити рівень шкідливих хімічних речовин в організмі можна, вживаючи в їжу багато овочів і фруктів. Дослідники також рекомендують вибирати для щоденного використання продукти, що не містять фталати.

"); $("#textVersion").text("Як дезодоранти шкодять здоровю?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23483"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як дезодоранти шкодять здоровю?