Як ніколи не втомлюватися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Важкий тягар і постійні стреси – не проблема для по-справжньому крутих хлопців. Є чинники, які допоможуть тобі залишатися енерджайзером.

Якщо ніяк не можеш сконцентруватися і постійно засинаєш, не горюй. Ми дамо тобі поради як залишатися в сідлі. Ми розповімо, як бути активним, бадьоро себе почувати, і при цьому не вживаючи стимулятори.

Ходи на футбол

Вченні університету в штаті Юта виявили, що під час перегляду футболу у вболівальників підвищується рівень тестостерону в крові. Якщо ти чайник і не знаєш, для чого потрібен тестостерон, ми пояснимо. Цей гормон відповідає не тільки за твій стояк під час статевого акту, а й загальну активність організму. Коли ти в тренажерці піднімаєш штангу, в твоїй крові точно так само виділяється тестостерон, як і під час сексу. Але тепер не обов’язково тягати залізо, щоб худнути. Відтепер футбол точно так само здатний активувати тебе, як секс і тренажерка.

Професура Юти встановила: у фанатів, чия команда перемагає, тестостерону виділяється на 12% більше. Вболівай і перемагай!

Їжа

Дієтолог і ендокринолог університету Barts в Лондоні Енді Гроссман стверджує, якщо ти будеш харчуватися правильно, твій організм теж буде приходити в активну фазу. Все починається з щитовидної залози і вироблення в ній тироксину. Тироксин – гормон, який впливає на рівень метаболізму в твоєму організмі. Мало гормону – біда.

Важливо: тироксин разом з йодом куди корисніше, ніж у чистому вигляді. Такий коктейль не тільки позитивно позначиться на твоєму стані, а й призведе щитовидку в порядок. Копчена скумбрія, мідії, морські водорості – найкращі натуральні джерела тироксину і йоду. А значить – і нещадні вороги твого сну.

Світло

До вечора, з приходом сутінок в тобі виділяється мелатонін. Цей гормон знижує температуру тіла і таким чином заволікає тебе під ковдру. Якщо не хочеш заснути, можеш не тільки накачуватися кавою. Просто оточи себе яскравим світлом або встав в нічний світильник яскраво-червону лампочку. Така ілюмінація прожене мелатонін геть.

Досвідом поділився Річард Росс, ендокринолог госпіталю Sheffield Royal Hallam. Він стверджує, що можна отримати зворотний ефект, якщо повісиш в кімнаті світлонепроникні штори. Ризикуєш так міцно заснути, що тебе і танком не розбудити. Таким чином, світло – важливий фактор у твоєму самопочутті.

Ілюмінація на тренуваннях

Доктор Роберт Люстиг (ендокринолог з Каліфорнійського університету) проводив дослідження, в результаті яких дійшов висновку: спеціальна ілюмінація теж впливає на активність людського організму та швидкість його обміну речовин. Хлопці, які займалися в тренажерці з певним освітленням, вели себе набагато жвавіше, ніж інші. І спалили набагато більше жиру.

Вчений пояснює такий процес впливом світла на виділення лептину. Лептин – гормон, який дає головному мозку зрозуміти, чи голодна ти чи ні. Чим більше світла – тим більше лептину. Чим більше лептину – тим менше хочеться їсти.

Ранкові зарядки

Кортизол – гормон, який відповідає за частоту серцевих скорочень і підживлення головного мозку киснем. «Найбільш активна фаза виділення кортизолу в проміжку в 6 до 8 ранку» – стверджує фітнес-тренер Аіан Крег. Займаючись зарядкою, а ще краще – на тренажерах з вільною вагою саме в цей час, ти легко заведеш свій організм на всю катушку. Кортизол – твій спонсор сили, відмінного самопочуття і активності.

"); $("#textVersion").text("Як ніколи не втомлюватися?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23454"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як ніколи не втомлюватися?