Чому не можна накачати прес? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ти пихтиш на снарядах, а замість залізобетону у тобі все той же кисіль на животі? Може, справа не тільки в снарядах?

Найперша мета, заради якої всі чоловіки відвідують тренажерний зал, – це напевно накачати м’язи і черевний прес. Але часом весь піт тренувань виявляється безсилим. Експерти виділяють кілька причин.

1. Низький м’язовий тонус

Деякі люди не можуть успішно качати свої м’язи через їх недостатню вагу та об’єм. Щоб покінчити з цією проблемою, старайся робити свої вправи навантаженими. Для цього добре підійдуть, наприклад, нахили і присідання з гирями.

2. Справа – у генах

Якщо нарощування торсу не відбувається, винуватцем цілком може виявитися генетика. Деякі люди на генному рівні схильні до міцних і красивих м’языв живота. Їх торс залишається сильним і твердим навіть тоді, коли вони скорочують тренувальні навантаження. У тебе все інакше? А чи не хочеш ти звернутися до фахівця-лікаря?

3. Ти не п’єш достатньо води

У нашу епоху фаст-фудів і надмірно рафінованої їжі зневоднення організму – явище дуже поширене. У якомусь сенсі це стає вже нормою. При споживанні в їжу продуктів з підвищеним вмістом солі і спецій просто необхідно пити воду – до 10 склянок на день.

4. Ти мало спиш

Завтра вихідний і ти вирішив посидіти далеко за північ, а завтра повалятися в ліжку до обіду? Якщо хочеш мати крепкі м’язи, відмовся від цих планів. Недолік сну підвищує в організмі рівень кортизолу (гормону стресу), який у свою чергу викликає ожиріння. Тому вирушай спати вчасно.

5. Тобі потрібно більше вуглеводів

Як і багато інших людей, ти, напевно, вважаєш, що потрібно споживати поменше вуглеводів. Але якщо довго так харчуватися, можна нажити чимало проблем. Такий спосіб харчування може бути корисний при схудненні, але не при накачуванні м’язів. Занадто маленька кількість вуглеводів призводить до порушення обміну речовин в організмі. Щоб відновити баланс, раз на тиждень організуй харчування, багате вуглеводами. І черевний прес тобі скаже спасибі.

6. Ти надто зациклений на своєму черевному пресі

Таке ставлення до своїх м’язам (адже у тебе є не тільки торс!) Лише віддаляє мету. Краще подумай про складні, комплексні вправи. Адже сили м’язів преса при слабкості інших мускульних групи не буває.

7. Ти погано контролюєш свій торс

Якщо ти навантажуєш свої м’язи тільки в тренажерному залі, а в інший час вони «сплять» – вважай, всі твої тренування марні. Навіть поза спортзалу, в міру можливості, періодично роби вправи для м’язів живота.

8. Ти випиваєш занадто багато

Пам’ятай – кожен зайвий кухоль пива «пригальмовує» боротьбу організму з зайвим жиром. Захоплення спиртним додає жирових клітин в області живота. І тобі доводиться робити зайву роботу, борючись з ожирінням. Так що вибирай – або багато пива з друзями, або спортивний торс.

9. Ти багато нервуєш

Часті стресові ситуації призводять, як і недолік сну, до підвищення рівня кортизолу і, як наслідок, до накопичення жиру в цікавому для тебе місці, з одного боку, і втрати м’язової маси, з іншого. Постарайся поменше хвилюватися. Якщо ти хочеш виглядати як атлет, завжди і скрізь тримай себе в руках.

10. Ти періодично допускаєш обжерливість

Це відбувається, як правило, тоді, коли людина занадто заганяє себе в малокалорійні дієти. І потім вона “мстить”, поглинаючи їжу в неміряних кількостях. Як ти думаєш, це правильно? Щоб цього не траплялося, зроби свою дієту протягом усього тижня рівномірною, обов’язково враховуй свою вагу, спосіб життя, роботу і фізичні навантаження

"); $("#textVersion").text("Чому не можна накачати прес?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23457"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому не можна накачати прес?