Як продовжити життя на два роки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Встань і продовж собі життя – приблизно таку заяву зробили американські вчені, виявивши новий еліксир довголіття.

Припини шукати еліксир довголіття. Найпростіший спосіб продовжити життя на кілька років – встати. Якщо ти будеш сидіти менше трьох годин на день, то збільшиш тривалість свого життя на два роки. Про це розповіли вчені з Луїзіани, США

Сидячий спосіб життя є незалежним чинником ризику, відзначають дослідники. Незалежно від того, скільки разів на тиждень ти відвідуєш тренажерний зал і дотримуєшся здорового харчування, кожна година безперервного сидіння забирає у тебе дні життя.

Сидіти також шкідливо для здоров’я, як і палити. Але як час проведений на ногах подовжує твоє життя? Дослідження вчених показали, що м’язи ніг неактивні під час сидіння, а коли ти встаєш, то вони активізуються і допомагають організму контролювати рівень цукру в крові і метаболізм холестерину. У кінцевому рахунку, це знижує ризик серцевих захворювань.

Якщо тобі необхідно виконувати роботу сидячи, то ось декілька порад для тебе:

Не сиди на дивані

Проводити вільний час на дивані перед телевізором – не найкраще рішення для тих, хто хоче продовжити свою життя. Більше рухайся. І навіть, коли дивишся телевізор, перемикати канали вручну, а не пультом.

Тримай мобільний подалі

Після роботи залишай телефон в тій частині квартири, де проводиш найменше часу. Це змусить тебе пройтися, коли почуєш телефонний дзвінок. Дрібниця? Насправді в такому простому русі задіяно, принаймні, 50 різних м’язів.

Пий на ходу

Для вечірньої випивки з друзями вибирай активний відпочинок. Не варто сутулитися за барною стійкою. Краще пограйте в дартс. Таким чином, ти не просто будеш постійно рухатися, але і спалювати на 25-30% більше калорій.

Дивись матчі стоячи

Забудь про те, щоб зайняти кращі місця на стадіоні. Замість цього купи стоячі місця. Вони і дешевше, і здоров’я покращують.

Потій

Не лінуйся, вибираючи місця для відпочинку. Вистачить ходити в кінотеатри або на вечері. Запроси свою дівчину покататися на роликах або пограти в гольф.

"); $("#textVersion").text("Як продовжити життя на два роки?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23461"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як продовжити життя на два роки?