Як зробити шкідливі звички корисними? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Не варто розлучатися з поганими звичками – вони можуть виявитися корисними для здоров’я, впевнені американські вчені.

Погані звички є у кожного. Вчені з університету Луїсвілля в США пропонують не позбавлятися від своїх шкідливих звичок, а, навпаки, зробити їх корисними для здоров’я. Дослідження показують, що багато звичок можуть допомогти тобі боротися з ожирінням та астмою.

Йорзання – для спалювання калорій

Непосиди рідко страждають від надмірної ваги. Вчені виявили, що люди, які не можуть всидіти на місці, спалюють достатньо калорій, щоб підтримувати хорошу фізичну форму.

Жування гумки – підвищує концентрацію

Вчені довели, що жувальна гумка може дійсно підвищити розумові здібності. Люди, які жують жуйку, краще запам’ятовую слова і цифри, у них також поліпшується короткочасна пам’ять. Більше того, жування підвищує частоту роботи серця, що збільшує рівень глюкози і кисню в мозку.

Хіхікання – позбавить від зайвої ваги

Якщо ти звик сміятися над дрібницями, то, напевно, дратуєш багатьох людей. З іншого боку, хіхікання – відмінний спосіб позбутися зайвої ваги. Вчені виявили, що 15 хвилин сміху щодня допоможе позбутися від п’яти кілограмів на рік. Справа в тому, що організм використовує для хіхікання стільки ж енергії, скільки потрібно для того, щоб пройти кілометр.

Неохайність – врятує від астми

Не звик прибирати ліжко вранці? Відмінно! Це врятує тебе від астми. У ліжку є багато пилу, домашніх кліщів і інших крихітних істот, що викликають астму та алергічні реакції. Вони не можуть жити в сухих умовах, а от якщо постіль прибрана і зберігає твоє тепло і вологу – кліщі відчувають себе дуже комфортно.

"); $("#textVersion").text("Як зробити шкідливі звички корисними?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23465"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зробити шкідливі звички корисними?