Від яких хвороб рятує кава? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Хочеш застрахувати себе від небезпечної хвороби? Випий кави, радять експерти з Америки.

Дослідники американського Національного центру вивчення раку навіть порахували, скільки чашок слід випивати щодня, щоб істотно знизити ризик цього небезпечного захворювання

Згідно з даними спостережень за 490 тис. добровольців (серед них були як любителі кави, так і аматори чаю) протягом 10 років, ті, хто в середньому випиває до 4 чашок кави на день, знизили небезпеку захворіти на рак кишечника на 15 відсотків. Ті ж, хто віддає перевагу 6 і більше щоденним чашкам цього напою, ще більше убезпечили себе – до 40 відсотків в порівнянні з тими хто не п’є кави.

А ось чаємани не можуть похвалитися позитивною статистикою. Ніякого зменшення ризику захворіти на рак у них не спостерігається – скільки б чаю вони не пили.

Як відомо, серед основних чинників виникнення раку кишечника експерти називають жирну їжу, надмірне захоплення червоним м’ясом, а також недолік фізичної активності.

Правда, тепер медикам, що відкрили протипухлинні властивості кави, доведеться вирішувати непросту задачу. А саме – як за таких майже кінських доз чорного напою, що захищає наш кишечник, уникнути загострення серцево-судинних захворювань.

"); $("#textVersion").text("Від яких хвороб рятує кава?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23468"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Від яких хвороб рятує кава?