Які недоліки в цивільного шлюбу? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ряди охочих офіційно оформити свої стосунки неухильно (хоч і не так помітно) рідшають і проблеми цивільного шлюбу з надуманих переходять в розряд актуальних.

Здавався непорушним фундамент інституту сім’ї дає тріщину. У моді позбавлені формальностей відносини, які офіційно іменуються співжиттям. Щоб надати їм більш благопристойний вигляд, ми використовуємо термін «цивільний шлюб». У більшості країн так називається шлюбний союз, оформлений без участі церкви.

Яку б назву ти не використав, варто розуміти, що такий різновид відносин не ідеальний. Не варто прикриватися твердженням, ніби штамп у паспорті вбиває романтику. За цим криється твоє небажання брати на себе відповідальність за чиюсь долю. Ти вважаєш, що ще не готовий і необхідно якийсь час пожити, придивитися і притертися один до одного.

Саме в якості пробного шлюбу більшість людей починає відносини без «оформлених» зобов’язань. Когось все влаштовує і вже через лічені місяці щаслива пара йде під вінець, а когось все влаштовує і нічого міняти вони не збираються.

Які саме проблеми цивільного шлюбу можуть зруйнувати ідилію у ваших стосунках? Давай розбиратися.

Проблеми цивільного шлюбу

  • Одного разу ти можеш з подивом виявити, що кохана жінка не прагне змінити прізвище через невпевненість в тобі. Вона підсвідомо очікує, що ти ось-ось облажаєшся і залишиться тільки з полегшенням зібрати речі. Відвертість у відносинах допоможе виявити цю небезпеку вчасно і спільно знайти рішення.
  • Найчастіше саме чоловіків влаштовує цивільний союз, а жінки підсвідомо побоюються бути кинутими. Якщо ти відчуваєш, як розжарюється психологічна атмосфера в будинку, це може бути ознакою кризи, що наближається. Твоя кохана чекає від тебе наступного кроку, а ти наївно вважаєш, що її все влаштовує.
  • Не варто плутати цивільний шлюб і вільні стосунки. Якщо ти вважаєш, що відсутність штампу в паспорті знімає з тебе всяку відповідальність, не сподівайся на підтримку з боку своєї співмешканки. У кращому випадку наступну ніч в клубі з відключеним мобільним проведе вона, а в гіршому розіб’є твій ноутбук об твою ж голову і піде до іншого.
  • Проблеми цивільного шлюбу не обмежуються чистою психологією. Проживаючи спільно, ви можете робити спільно великі покупки та грошові вкладення. Ось тільки у випадку розставання буде дуже важко це обгрунтувати. Оформлені на партнера машина, квартира або бізнес, можуть бути безповоротно втрачені. Якщо ви розходитеся під впливом емоцій і взаємних звинувачень не варто розраховувати на чиюсь розсудливість. Тобі доведеться доводити в суді сам факт спільного проживання. У хід підуть фотографії, свідчення родичів, знайомих і сусідів. Приємного в цьому мало.
  • І до речі, про родичів. Навіть не сподівайся, що все обмежиться косими поглядами дядечків і тітоньок які не схвалюють «звичаї сучасної молоді». Треба бути відразу готовим до того, що при народженні дитини доведеться дотримати в кілька разів більше формальностей, ніж сім’ям з узаконеними відносинами. У разі розриву ситуація ще більше ускладниться. Чоловікові буде важче довести права на дитину, а жінці – право на отримання аліментів.

Звичайно, після вивчення всіх цих тонкощів, згадуються слова: «Хорошу справу браком не назвуть». Втім, спілки укладаються за згодою сторін, і як розвиватимуться стосунки далі, залежить тільки від вас двох. Адже багато хто чудово справляється і не згадуючи про можливі проблеми цивільного шлюбу.

"); $("#textVersion").text("Які недоліки в цивільного шлюбу?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23444"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які недоліки в цивільного шлюбу?