Чому ти купуєш непотрібні речі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Ти неусвідомлено купуєш речі, які відразу ж допоможуть відчути себе краще, припускають дослідники з Університету Дьюка.

Непотрібні речі ти купуєш для того, щоб відчути себе щасливим, стверджують вчені. Ця проблема актуальна не тільки для жінок. Ти, прийшовши з магазину, напевно не раз виявляв у своєму пакеті продукти, які і не думав купувати.

Вчені, в ході дослідження, завдяки скануванню, спостерігали за мозком «піддослідних», які, в цей час, переглядали фотографії із зображенням сцен радості і щастя. Коли добровольці бачили на фото людей, які володіли якимись цінними речами (наприклад, дорогим автомобілем або розкішними годинами), у них активізувалися ділянки мозку, що відповідають за заохочення. Але коли учасникам було запропоновано уявити собі цю ж картину, але без усміхнених облич на тлі, активність тієї ж частини мозку була значно меншою.

«Якщо ти, перед тим як вчинити безглузду покупку, подумав про те, скільки радості вона тобі принесе, це збільшить шанс витрати грошей на речі, які, по суті, тобі не потрібні», – повідомив автор дослідження Скотт Хьтел.

Щоб не купувати непотрібні речі, просто уяви, куди б ще ти міг витратити гроші. Приборкавши свої емоції, ти зможеш прийняти більш раціональне рішення.

"); $("#textVersion").text("Чому ти купуєш непотрібні речі?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23438"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому ти купуєш непотрібні речі?