Як забути про свої проблеми? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Люди, які тимчасово забувають про свої проблеми, відчувають себе краще, ніж ті, хто на них зациклений, йдеться в новому дослідженні Університету Торонто.

У дослідженні, студенти, які використовують «когнітивні методи відволікання», – не концентрувалися на своїх проблемах, а забували про них на час, – вирішували конфлікти, які виникнули на роботі, навчанні або в сім’ї, значно краще.

«Точно так само, як твоє тіло потребує відпочинку, коли ти заразився грипом, дослідження показало, що твоєму мозку необхідний перепочинок від стресу, що допоможе йому прийти в норму», – говорить автор дослідження Бонні Хайден Чен.

Однак існує тонка грань між обмеженням себе від проблем і повним ескапізмом. Не варто сподіватися, що твої проблеми улетучаться самі собою. Адже коли ти переконаєшся, що цього не сталося, то існує ризик виникнення депресії.

"); $("#textVersion").text("Як забути про свої проблеми?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23441"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як забути про свої проблеми?