Як рівномірно загоріти? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Прості правила, які допоможуть тобі придбати привабливий загар.

1. Для отримання рівномірної засмаги тобі доведеться ретельно помитися мочалкою, щоб видалити з тіла всі мертві клітини. Інакше вони з часом почнуть відлущуватися і залишати на тілі дрібні плями.

2. Навіть якщо у тебе є всього кілька вихідних, лежати на пляжі безперервно всі дні не варто. Рівного відтінку шкіри тобі добитися точно не вийде, зате «спалиш» плечі, спину і ніс – триматися така засмага буде недовго. Спробуй перші дні проводити на сонці по 15-20 хвилин на годину.

3. Сонцезахисними кремами в наш час не користуються тільки дурні. Навіть смагляві люди зобов’язані захищати шкіру, якщо не хочуть постаріти завчасно або, куди гірше, заробити рак шкіри. Для пляжу потрібно вибирати фактор захисту (SPF) від 45 і вище. Мазати кремом потрібно ще вдома / в готелі, а не по приходу на пляж.

4. Ти любитель виходити на пляж у самий пригрів? Ну, і дарма. До полудня сонце стає настільки активним, що ти ризикуєш просто обгоріти і провести наступні кілька днів вдома, обмазуючись кефіром (найефективніший метод боротьби з опіками, за версією твоєї мами). Засмагати потрібно до 11 ранку і після 4-5 годин вечора, коли сонце стає більш щадним.

5. Після походу на пляж мажься спеціальним зволожуючим лосьйоном. Він відновить водний баланс і таким чином продовжить засмагу. До зволожуючих компонентів відносять: гліцерин, ланолін, алоє вера, масло какао, а також кокосове і оливкове масло.

"); $("#textVersion").text("Як рівномірно загоріти?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23334"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як рівномірно загоріти?