Чому виникають ревнощі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Розумні люди, які завжди звикли перемагати, більш ревниві, як показало дослідження.
Для експерименту вчені спостерігали за групою студентів. Вони помітили певну закономірність: чим успішніше вчилися «піддослідні», тим ревнивіше ставилися до своїх улюблених, і тим агресивніше реагували на повідомлення, які приходили їх «половинкам» від протилежної статі в соц.мережах.

Дослідники дійшли висновку, що це пов’язано з високою успішністю. Коли перфекціоністи починають підозрювати, що партнер їх обманює, це заважає їх прагненню до досконалості.

Що цікаво, експерти так само помітили, що коли дівчатам приходили неоднозначні повідомлення, в кінці яких стояв смайлик, чоловіки сильніше і ревниво на це реагували. У той час як для жінок самої лише наявності повідомлення від іншої дівчини було достатньо, щоб влаштувати скандал на грунті ревнощів.

"); $("#textVersion").text("Чому виникають ревнощі?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23340"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery)



 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чому виникають ревнощі?