Як швидко розслабитися? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Відеоролики з участю «гарячих» дівчаток допоможуть тобі зняти стрес, зясувало нове дослідження від Університету Карнегі-Меллона.

Після того, як чоловіки, що знаходяться в стресовому стані, протягом декількох хвилин переглядали еротичні фотознімки дівчат, вони відчували себе набагато краще, ніж ті, хто дивився звичайні фото. І це ще не все. Половина добровольців, яка переглядала відверті фото дівчат, на 50% краще справлялась з математичною частиною тесту на стресостійкість.

«Через стрес у твоєму організмі виробляється велика кількість кортизолу, який збуджує нервову систему і погіршує здатність мозку вирішувати проблеми. Але в процесі перегляду порно-картинок, активізується ділянку мозку, що відповідає за винагороду, що дозволяє обмежити вплив кортизолу », – говорить співавтор дослідження Дж. Девід Кресвел.

Дослідження також показало, що перегляд порно на початку дня допоможе тобі залишатися спокійним і зібраним до самого вечора.

"); $("#textVersion").text("Як швидко розслабитися?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23343"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як швидко розслабитися?