Як познайомитися з дівчиною в спортзалі? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Звичайно, ти не за цим прийшов в тренажерку. Ага. Ну, гаразд, розуміємо. Але з іншого боку, скрізь раз у раз миготять спортивні жіночі тіла в спокусливих позах, всюди сплески тестостерону та естрогену, і немає нічого поганого в тому, щоб в кінці добре проведеного тренування випити по стаканчику соку з тією тендітною білявкою, якій ти допоміг розібрати штангу …

Але чи всі поширені способи знайомства в залі однаково хороші, доб’єшся ти того, що вже намалювала тобі твоя уява?

Отже, ти збираєшся …

1. Записатися на групові заняття з аеробіки, тай-бо, латино і т. п.

Очікування: там одні дівчата, як сир у маслі кататися будеш.

Реальність: те, наскільки нерозумно ти будеш виглядати махаючи ногами в жіночому колективі, зведе нанівець всю твою чисельну перевагу. До того ж, дівчата скоріше будуть сприймати тебе як подружку по тренуваннях, ніж дикого самця випадково потрапившого на їх територію.

Що робити: після групових занять, дівчата не відразу йдуть додому. Вони розбігаються по залу покачати прес чи «повисіти» на тренажерах. Ось тут то їх і можна «брати», втомлених і розпалених.

2. Подати красуні гантель, підказати, як правильно робити вправу.

Очікування: ти для неї герой!

Реальність: спрацює тільки в разі доречності. Інакше ризикуєш перетворитися на нав’язливу тінь, від якої дівчина, яка дійсно прийшла тренуватися, буде бігати з одного кінця залу в інший.

Що робити: допомагай тільки коли це дійсно потрібно, або якщо тебе попросять (запитальний погляд через весь зал теж вважається). У цьому випадку, навіть якщо вона не захоче з тобою знайомитися, ти просто встанеш за вихованого хлопця.

3. «Показати себе»

Облягаюча футболка, випираючі м’язи, блискучі гантелі в руках. Одним оком дивишся на своє відображення в дзеркалі, іншим підморгуєш дівчині поруч.

Очікування: ти просто чудовий і вона твоя.

Реальність: все саме так. Але тільки в твоїй уяві. З боку ти просто самозакоханий нарцис. І взагалі, ти живеш з мамою, і в тебе сіпається око.

Що робити: тренуйся з повною віддачею, посміхаючись і підморгуючи красуні, яку пригледів, виключно між підходами. Якщо вона правильно ідентифікує твої знаки уваги, і ти її зацікавиш, то обов’язково дочекається, поки ти закінчиш тренування. Але не змушуй чекати надто довго. Пару підходів на прес заради такої справи можна і пропустити.

4. Спокусити дівчину-тренера, записавшись до неї на заняття

Очікування: ви займаєтеся індивідуально, зближаєтеся, ти запрошуєш її на каву і наступне персональне тренування ви проводите у тебе вдома.

Реальність: швидше за все, тренер сприймає тебе як клієнта. І дотримується професійної етики. І, можливо, як клієнт ти для неї більше цінний. Ризикуєш ввести красуню в оману, або того гірше розчарувати своїм «геніальним» планом.

Що робити: тренер теж дівчина. Дай зрозуміти, що ти цікавишся нею, а не її роботою. Як це зробити, думаємо, ти знаєш.

Ну, а якщо знайомства в залі поки у тебе не складаються, не переймайся. Зате в жимі вже точно пощастить!

"); $("#textVersion").text("Як познайомитися з дівчиною в спортзалі?" + "\r\n\r\n" + $("#artdirPost").text() + "\r\n" + "Источник: http://www.domohazyajki.com/archives/23346"); $("#getArticleCode textarea, #getArticleCode input").click(function() { $(this).select() }); }) })(jQuery) 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як познайомитися з дівчиною в спортзалі?